Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Skorupska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Skorupska, oferowane bezpośrednio przez

Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Białystok, ul. Skorupska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

SkorupskaSkorupska

3 zdjęcia

Skorupska
Skorupska
Skorupska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty Płyta fundamentowa żelbetowa w systemie białej wanny, ściany zewnętrzne przyziemia żelbetowe wylewane w systemie białej wanny Konstrukcja budynku Układ konstrukcyjny słupowo-stropowy, stropy żelbetowe wylewane Klatki schodowe wylewane Ściany zewnętrzne Murowane z pustaków ceramicznych np. LPW 18,8 ocieplone od zewnątrz Stropy Żelbetowe wylewane

Dach

Dach kryty papą termozgrzewalną Odwodnienie podgrzewanymi wpustami dachowymi

Elewacja

Ściany parteru – okładzina częściowo z piaskowca 4cm (elewacja frontowa i przy usługach), pozostałe wykonane w technologii lekko mokrej Ściany powyżej parteru wykonane w technologii lekko-mokrej oraz z okładziny z płyt HPL Parapety zewnętrzne blaszane

Stolarka okienna

PCV zgodnie z projektem

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy C wraz z portalami jednostronnymi i numeracją mieszkań

Balkony

Posadzka – płytki gresowe, mrozoodporne produkcji polskiej Balustrady zewnętrzne ze stali czarnej ocynkowane ogniowo i zabezpieczonej antykorozyjnie przez malowanie wypełnione szkłem bezpiecznym klejonym z pochwytem stalowym

Posadzka

Wylewki cementowe

Ściany

Konstrukcyjne żelbetowe lub z bloczków wapienno-piaskowych Działowe z bloczków wapienno-piaskowych Tynk gipsowy bez malowania W łazienkach ściany tynkowane tynkiem gipsowym na ostro (przygotowane do ułożenia płytek ceramicznych)

Sufity

Tynk gipsowy bez malowania

Parapety wewnętrzne

Konglomerat

Instalacje

Instalacja CO Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi W łazienkach grzejniki drabinkowe Piony z rur stalowych lub pcv Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) Indywidualne liczniki ciepła bez zdalnego odczytu Instalacja wody Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) Piony z rur z tworzywa sztucznego Indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody bez zdalnego odczytu Instalacja kanalizacyjna Z tworzywa sztucznego zakończona w szachtach instalacyjnych w lokalach Instalacja gazowa Podejścia do kuchenek gazowych z zaworem (bez montażu kuchenek) Instalacja elektryczna Przewody miedziane z osprzętem produkcji krajowej Tablice mieszkaniowe Gniazda i włączniki produkcji krajowej Inne instalacje Internetowa, TV kablowa, telefoniczna bez dostarczenia sygnału, gniazdo produkcji krajowej Domofonowa z osprzętem Dzwonkowa z osprzętem

Wentylacja

Instalacja wentylacyjna Wentylacja mechaniczna

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna) Odpływ zakończony w szachcie instalacyjnym Bez białego montażu i baterii

Wyposażenie kuchni

Podejście do zamontowania kuchenki gazowej (bez kuchenki) Podejścia z możliwością podłączenia instalacji wod-kan w miejscach przewidzianych w projekcie (zlewozmywak z baterią sztorcową , lodówka, zmywarka) bez osprzętu Odplyw zakończony w szachcie instalacyjnym

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (62 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„KOMFORTOWA SKORUPSKA” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z własnym ogrodem dla ludzi preferujących życie blisko centrum miasta, a jednocześnie poszukujących ciszy i spokoju.

Zaprojektowany budynek jest 2-klatkowy (wyposażony w windy cichobieżne) zlokalizowany na rogu ul. Skorupskiej i ul. Chrobrego w bezpośrednim sąsiedztwie banku oraz kompleksów mieszkalnych wielorodzinnych. Nowoczesna bryła budynku posiada nietypowy kształt i zróżnicowaną wysokość: cztery i sześć kondygnacji. Duże przestronne balkony ładnie wyeksponowane nadają kolorytu całej bryle.

W budynku znajdują się 50 lokali mieszkalnych o pow. od 41 m2 do 88 m2, 62 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 8 lokali handlowo-usługowych na parterze.

W sąsiedztwie budynku znajdują się: przedszkola, szkoły, urzędy, banki, sklepy, placówki medyczne, apteki, przystanki komunikacji miejskiej.

Dodatkowym atutem jest ciekawie zaprojektowane patio budynku: ogrodzony teren zielony dostępny tylko dla mieszkańców wyposażony w plac zabaw dla dzieci i małą architekturą.

Inwestycja Skorupska znajduje się w Białymstoku, ul. Skorupska (0.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Skorupska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Skorupska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Skorupska?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skorupska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 335 metrów od inwestycji Skorupska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piasta/Skorupska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Skorupska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skorupska znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 47 „Z Uśmiechem” w odległości 176 m, przedszkole w odległości 190 m, Żłobek Miejski Nr 7 w odległości 233 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Skorupska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Brillodent w odległości 12 m, Pani Dentystka w odległości 39 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 121 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skorupska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 223 m znajduje się Żabka, w odległości 262 m znajduje się Arhelan, w odległości 341 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skorupska w odległości 122 m znajduje się boisko / kort, w odległości 127 m znajduje się boisko / kort, w odległości 167 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 10.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023