Ultra Sonata

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Ceny od: 6 990 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ultra Sonata dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
E.U5
95,15 m²
Parter
E.U6
60,1 m²
Parter

Opis Inwestycji

Poczuj tętno życia na Nowym Mieście. Ultra Sonata to osiedle dla aktywnych, którzy lubią czerpać z życia pełnymi garściami. Szeroko rozwinięta infrastruktura, znakomita komunikacja czy bliskość Politechniki Białostockiej – to propozycja dla tych, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania lub obecne chcą zamienić na większe.Osiedle wyróżniają prywatne tarasy dachowe do mieszkań na 7. piętrze.Lokale usługoweUltra Sonata to kompleks 350 mieszkań. W sąsiedztwie osiedla powstają kolejne budynki mieszkalne. To wszystko zagwarantuje popyt na oferowane produkty czy usługi.W ofercie osiedla Ultra Sonata znajdują się gotowe do odbioru lokale handlowo-usługowe. To dobra okazja dla przedsiębiorców, którzy potrzebują już wprowadzić się do lokalu lub planują rozpocząć przygodę z własną firmą.W sprzedaży znajduje się 4 lokale handlowo-usługowe z metrażem od 42 do 137 m² (z możliwością łączenia) i standardem:• stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna• posadzka cementowa• przyłącze ciepłej i zimnej wody z opomiarowaniem• instalacja elektryczna• przyłącze instalacji teletechnicznej• przyłącze instalacji centralnego ogrzewania• podejście sanitarneDla wygody przyszłych właścicieli i ich Klientów, zaplanowaliśmy dedykowane miejsca parkingowe przy lokalach handlowo-usługowych.Pamiętaj, jesteśmy otwarci na zmiany. Dostosujemy lokal do Twoich potrzeb!

Inwestycja Ultra Sonata znajduje się w Białymstoku, ul. Magazynowa 3 (3.5 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Ultra Sonata jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ultra Sonata pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 60 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 6 990 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 60 do 95 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 420 099 do 665 099 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 990 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ultra Sonata

Ultra Sonata usytuowana jest w dynamicznie rozwijającej się części Białegostoku - Nowym Mieście. Doskonała komunikacja ze śródmieściem oraz innymi dzielnicami Białegostoku zapewnią mieszkańcom szybki dojazd: • przystanek autobusowy – 5 min. pieszo • Obwodnica Białegostoku– ok. 10 min. samochodem • centrum Białegostoku – ok. 5 min. samochodem Szeroko rozwinięta infrastruktura wokół osiedla – liczne sklepy, lokale gastronomiczne i usługowe, dostępność obiektów oświaty i szkolnictwa - sprawiają, że jest to przestrzeń, w której niczego Ci nie zabraknie. Tutaj będziesz czerpać z życia pełnymi garściami! • kompleks handlowo-usługowy ze sklepem Żabka - 2 min. pieszo • restauracja – 5 min. pieszo • siłownia – 10 min. pieszo • Politechnika Białostocka - 10 min. pieszo • Park Centralny - ok. 6 min samochodem • Zwierzyniec – ok. 10 min samochodem • apteka – 15 min. pieszo • C.H. Alfa – 15 min. samochodem

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ultra Sonata mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Ultra Sonata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ultra Sonata znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Katolicka Szkoła Podstawowa im.ks.F.Blachnickiego w Białymstoku w odległości 230 m, Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi "Bajkowe Miasteczko" w Białymstoku w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ultra Sonata jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podlaskie Centrum Medyczne w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ultra Sonata składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ultra Sonata w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.08.2020

Data aktualizacji: 14.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie