Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Fabryczna 35

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Fabryczna, oferowane bezpośrednio przez

Belveder Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Fabryczna 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Fabryczna 35Fabryczna 35

4 zdjęcia

Fabryczna 35
Fabryczna 35
Fabryczna 35
Fabryczna 35

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję w Białymstoku przy ul. Fabrycznej 35, którą rozpoczniemy budować wiosną 2018 roku. Będzie to 6 kondygnacyjny budynek z windą o nowoczesnej architekturze i eleganckiej elewacji. Znajdować się w nim będzie 51 mieszkań o pow. od 33 m2 do 78 m2 oraz 2 lokale usługowe na parterze. W podziemiach i na parterze budynku zlokalizowane będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W sąsiedztwie budynku znajdują się szkoły oraz osiedlowe obiekty sportowe, punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne.

Inwestycja Fabryczna 35 znajduje się w Białymstoku, ul. Fabryczna 35 (0.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Belveder Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Fabryczna 35 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Fabryczna 35 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Belveder Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fabryczna 35?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabryczna 35 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 201 metrów od inwestycji Fabryczna 35 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagienki/Ciepła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fabryczna 35 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryczna 35 znajduje się 65 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w odległości 33 m, szkoła w odległości 90 m, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z oddziałami integracyjnymi w odległości 91 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fabryczna 35 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 46 m, SP ZOZ MSWiA im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego w odległości 54 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 95 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fabryczna 35 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 161 m znajduje się Żabka, w odległości 226 m znajduje się Arhelan, w odległości 256 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryczna 35 w odległości 43 m znajduje się boisko / kort, w odległości 95 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 106 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.01.2019
Data aktualizacji: 08.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023