Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Jagiellońskie

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jurowiecka, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Jagiellońskie

Białystok, ul. Jurowiecka 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty JagiellońskieApartamenty Jagiellońskie

9 zdjęć

Apartamenty Jagiellońskie
Apartamenty Jagiellońskie
Apartamenty Jagiellońskie
Apartamenty Jagiellońskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Płyta fundamentowa żelbetonowa. Ściany fundamentowe żelbetonowe. Słupy, stropy i schody żelbetonowe

Dach

Dach płaski kryty papą termozgrzewalną.

Stolarka okienna

Okna PCV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do klatek schodowych aluminiowe.

Balkony

Balustrady na balkonach ze szkła bezpiecznego.

Ściany

Ściany zewnętrzne - osłonowe, zaprojektowane w dwóch technologiach: jako dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych typu Porotherm gr. 25 cm na zaprawie cementowo-wapiennej +15 cm styropianu EPS, wykończone od zewnątrz tynkiem, oraz jako trójwarstwowe wentylowane w systemie typu Alucobond z pustaków cermicznych typu Porotherm gr. 25 cm na zaprawie cementowo-wapiennej +15cm wełny mineralnej EPS, wykończone od zewnątrz płytami typu Alucobond. Ściany działowe między mieszkaniami gr. 25 zaprojektowano z bloczków silikatowych, wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Ściany działowe między mieszkaniami i klatkami schodowymi gr. 25 zaprojektowano z pustaków typu Porotherm 25/37,5 wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Ściany obudowy pionowe zaprojektowano jako 6 cm z bloczków gazobetonowych odmiany 600, wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Ściany klatek schodowych gr. 25 cm oraz szybów windowych gr. 20 cm zaprojektowano jako żelbetonowe, monolityczne – wg projektu konstrukcji.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna. Instalacja c.o. zasilana z sieci MPEC. Instalacja wodno-kanalizacyjna. Kanalizacja deszczowa. Instalacja internetowa, TV kablowa, telefoniczna. Instalacja domofonowa.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (189 miejsc) : Cena: 25 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Pierwszy etap przedsięwzięcia deweloperskiego obejmuje 8-piętrowy budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i handlem zlokalizowany w samym centrum Białegostoku pomiędzy ulicą Jurowiecką a rzeką Białą. Usytuowany jest w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych – tuż przy głównym Centrum Przesiadkowym u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Al. Piłsudskiego, obwodnicy śródmiejskiej, w okolicy Galerii Jurowieckiej i nieopodal od Rynku Kościuszki.

Apartamenty Jagiellońskie powstają z myślą o osobach ceniących wygodę zamieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum (12 min do deptaku na Rynku Kościuszki) a jednocześnie oczekujących spokoju i chwili wytchnienia poprzez dostęp do terenów zielonych. Budynek mieszkalny zostanie usytuowany w spokojnej części ulicy Jurowieckiej z drugiej strony w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Rzeki Białej, będących w planach zagospodarowania miasta. Od strony południowo-zachodniej najbliższe budynki znajdują się na ul. Włókienniczej a w związku z tym niezmiernym atutem apartamentów jest przestrzeń i widok na panoramę miasta.

Przedsięwzięcie przy ul. Jurowieckiej to niepowtarzalne połączenie wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów, oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań. Apartamenty Jagiellońskie to 8-piętrowy nowoczesny budynek z dużymi balkonami, tarasami oraz estetycznie wydzielonymi ogródkami. Rozwiązania te tworzą wymarzoną przestrzeń do zamieszkania, miejsce w którym po ciężkich dniu, można znaleźć błogie ukojenie. Satysfakcjonujący relaks gwarantują nie tylko okoliczne tereny zielone, ale również przemyślane rozwiązanie techniczne projektu. Wygodę mieszkania zapewniają podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Dla komfortu najmłodszych mieszkańców, wydzielono przestrzeń w postaci placu zabaw.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni zaowocowało powstaniem 169 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 25 do 115 m2. Dzięki temu Apartamenty Jagiellońskie wychodzą naprzeciw potrzebom zarówno kilkuosobowych rodzin, jak i osób dopiero rozpoczynających samodzielne życie, poszukujących swojego pierwszego mieszkania.

Cechą wyróżniającą Apartamenty Jagiellońskie są kameralne ogródki (od strony rzeki Białej) przynależące do wybranych mieszkań usytuowanych na wysokim parterze. Na 1 piętrze oprócz standardowych balkonów, sześć mieszkań ma dostęp do własnego, prywatnego tarasu, który można zagospodarować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Na ostatniej kondygnacji znajdują się dwupoziomowe apartamenty typu penthouse, które mają do dyspozycji obszerne balkony bądź tarasy usytuowane od strony dziedzińca lub na dachu budynku.

Apartamenty są w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji.

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie znajduje się w Białymstoku, ul. Jurowiecka 23 (1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Apartamenty Jagiellońskie.

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Apartamenty Jagiellońskie przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W sercu Białegostoku pozostało już niewiele miejsca na nowe inwestycje mieszkaniowe. Wolne działki są nieliczne i rzadko nadają się na zabudowę mieszkaniową. Inwestycja przy ul. Jurowieckiej 23 jest jedną z niewielu o tak dobrej lokalizacji. Położenie blisko centrum gwarantuje dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się kręgielnia i bilard, pływalnia BOSIR, Centrum Handlowe Galerii Jurowieckiej a w nim m.in. kino, siłownia i restauracje. Innymi atutami jest bliskość do przedszkoli, szkół, przychodni i szpitala MSWiA.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 126 metrów od inwestycji Apartamenty Jagiellońskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jurowiecka/Ciepła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Jagiellońskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 8 w odległości 103 m, przedszkole w odległości 115 m, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Jagiellońskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 228 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 238 m, Artemida w odległości 268 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Jagiellońskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 11 m znajduje się Żabka, w odległości 77 m znajduje się Ogródek, w odległości 146 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie w odległości 95 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się Pływalnia Sportowa BOSiR, w odległości 285 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.12.2020

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023