Zacisze Dolistówki

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. 42 Pułku Piechoty, oferowane bezpośrednio przez

PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zacisze Dolistówki

5 zdjęć

Zacisze Dolistówki
Zacisze Dolistówki
Zacisze Dolistówki
Zacisze Dolistówki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zacisze Dolistówki to zespół 8 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych położonych w Białymstoku przy ulicy 42 Pułku Piechoty, w dolinie rzeki Dolistówki (3,6 km od centrum Białegostoku).

Budowa dużego osiedla mieszkaniowego, które z pewnością stanowi nową „sypialnię” Białegostoku dobiega końca. Zacisze Dolistówki nie jest już placem budowy: drogi dojazdowe są wykończone, place zabaw gotowe dla dzieci, większość bloków jest zamieszkała. 7 z 8 budynków już zostało oddane do użytkowania. Ostatni z budynków zostanie oddany do użytku w sierpniu tego roku.

Inwestycja składa się z 480 nowych mieszkań wraz z garażami w kondygnacji podziemnej i komórkami lokatorskimi lub piwnicami gratis. Wybrane mieszkania na parterze posiadają kameralne zielone tarasy. Trzypiętrowe budynki wkomponowane są w zielone tereny. Z jednej strony widoki rozciąga się tu na ogrody działkowe, a z drugiej na las. Obok jest przedszkole, sklepy, a nawet gabinet lekarskie i apteka. Teren świetnie skomunikowany z centrum miasta. Wystarczy kilkanaście minut, żeby dojechać stąd do Rynku Kościuszki.

Inwestycja Zacisze Dolistówki znajduje się w Białymstoku, ul. 42 Pułku Piechoty (3.6 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Inwestycja Zacisze Dolistówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Dolistówki nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

- Doskonałe położenie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

- Malownicza, leśna okolica w sąsiedztwie rzeki Dolistówki.

- Wygodny i szybki dojazd do centrum miasta: nowoczesna sieć dróg, ścieżki rowerowe i przystanek autobusowy.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zacisze Dolistówki?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Dolistówki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Zacisze Dolistówki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 42 Pułku Piechoty/Zacisze Dolistówki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zacisze Dolistówki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Dolistówki znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zakład Poprawczy w Białymstoku w odległości 320 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 13 w Białymstoku w odległości 320 m, Gimnazjum Nr 25 w Białymstoku w odległości 320 m.

Data aktualizacji: 05.11.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: