Piasta 35

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Piasta, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Piasta 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Piasta 35

4 zdjęcia

Piasta 35
Piasta 35
Piasta 35
Piasta 35

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 305 do 390 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (59 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Tutaj architektura spotyka się z naturą.

Inwestycja łącząca styl z wyjątkowymi formami architektonicznymi. W jej skład wchodzą dwa budynki zlokalizowane przy ulicy Piasta 35 - osłonięte od ruchu ulicznego tworzą spokojny zaułek, który stanie się dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem do odpoczynku.

Inwestycja Piasta 35 znajduje się w Białymstoku, ul. Piasta 35 (1.1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Piasta 35 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Piasta 35 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piasta 35?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piasta 35 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 620 metrów od inwestycji Piasta 35 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Fabryczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piasta 35 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta 35 znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Izabeli Branickiej w odległości 50 m, szkoła w odległości 110 m, przedszkole w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piasta 35 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Dobra Sp. p. w odległości 180 m, Stomatologia w odległości 180 m, Centrum Medycyny Oddechowej w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piasta 35 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się Mini Delikatesy, w odległości 180 m znajduje się PSS Społem "Mieszko".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta 35 w odległości 70 m znajduje się boisko / kort, w odległości 70 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 23.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: