Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Piasta 35

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Piasta, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Piasta 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Piasta 35Piasta 35

4 zdjęcia

Piasta 35
Piasta 35
Piasta 35
Piasta 35

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 305 do 390 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (59 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Tutaj architektura spotyka się z naturą.

Inwestycja łącząca styl z wyjątkowymi formami architektonicznymi. W jej skład wchodzą dwa budynki zlokalizowane przy ulicy Piasta 35 - osłonięte od ruchu ulicznego tworzą spokojny zaułek, który stanie się dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem do odpoczynku.

Inwestycja Piasta 35 znajduje się w Białymstoku, ul. Piasta 35 (1.1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Piasta 35 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Piasta 35 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piasta 35?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piasta 35 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 92 metrów od inwestycji Piasta 35 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piasta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piasta 35 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta 35 znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Izabeli Branickiej w odległości 52 m, szkoła w odległości 106 m, przedszkole w odległości 139 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piasta 35 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Dobra Sp. p. w odległości 180 m, Stomatologia w odległości 182 m, Centrum Medycyny Oddechowej w odległości 286 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piasta 35 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 96 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 139 m znajduje się Mini Delikatesy, w odległości 182 m znajduje się PSS Społem "Mieszko".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta 35 w odległości 66 m znajduje się boisko / kort, w odległości 67 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 137 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 23.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023