Moja Młynowa

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Moja Młynowa dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
185,22 m²
Parter
U7
104,91 m²
Parter
U9
106,44 m²
Parter
U10
111,83 m²
Parter

Opis Inwestycji

Moja Młynowa to kaskadowy kompleks mieszkalny u zbiegu ulicy Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej – centrum miasta oraz dostęp do bogatej infrastruktury czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym.Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych. Oferta ponad dwustu mieszkań i apartamentów przeznaczona jest dla ludzi szukających komfortu i wygody i chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku. Zadbano o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec na którym znajdą się dwa place zabaw oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą połączoną ze świetną lokalizacją, zapewniającą prestiżową okolicę, doskonałą komunikację, bogate życie kulturalne orz bliskość m. in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, licznych restauracji i sklepów, dworca autobusowego i kolejowego, ZUS’u oraz parku miejskiego.

Inwestycja Moja Młynowa znajduje się w Białymstoku, ul. Młynowa (1.7 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Kalter Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Moja Młynowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moja Młynowa pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 105 do 185 metrów kwadratowych.

Deweloper Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 105 do 185 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moja Młynowa

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

W odległości 50 metrów od inwestycji Moja Młynowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KARD.S.WYSZYŃSKIEGO, Grunwaldzka (517).

Data publikacji: 24.05.2019

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie