Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moja Młynowa

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Młynowa, oferowane bezpośrednio przez

Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Białystok, ul. Młynowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Moja MłynowaMoja Młynowa

4 zdjęcia

Moja Młynowa
Moja Młynowa
Moja Młynowa
Moja Młynowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Moja Młynowa to kaskadowy kompleks mieszkalny u zbiegu ulicy Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej – centrum miasta oraz dostęp do bogatej infrastruktury czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych. Oferta ponad dwustu mieszkań i apartamentów przeznaczona jest dla ludzi szukających komfortu i wygody i chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku. Zadbano o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec na którym znajdą się dwa place zabaw oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.

Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą połączoną ze świetną lokalizacją, zapewniającą prestiżową okolicę, doskonałą komunikację, bogate życie kulturalne orz bliskość m. in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, licznych restauracji i sklepów, dworca autobusowego i kolejowego, ZUS’u oraz parku miejskiego.

Inwestycja Moja Młynowa znajduje się w Białymstoku, ul. Młynowa (1.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Moja Młynowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Moja Młynowa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moja Młynowa?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Młynowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 78 metrów od inwestycji Moja Młynowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyszyńskiego/Młynowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moja Młynowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Młynowa znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Politechnika Białostocka - Wydział Architektury w odległości 97 m, Warsztaty Zespołu Szkół Technicznych w odległości 239 m, TEB Edukacja w odległości 271 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moja Młynowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: A-Dent Stomatolog w odległości 191 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KAMEN Poradnia Medycyny Pracy w odległości 290 m, PZU Życie Diagnostyka Obrazowa w odległości 371 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Młynowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 108 m znajduje się Żabka, w odległości 186 m znajduje się Wytwórnia Wypieków - Młynowa 40, w odległości 238 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Młynowa w odległości 282 m znajduje się Klub Sportowy "Kaliber", w odległości 316 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 322 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 24.05.2019
Data aktualizacji: 06.05.2021

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023