Konopnicka Residence

Oferta archiwalna

Białystok, ul. Marii Konopnickiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Konopnicka Residence

4 zdjęcia

Konopnicka Residence
Konopnicka Residence
Konopnicka Residence
Konopnicka Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty Płyta fundamentowa żelbetowa w systemie białej wanny, ściany zewnętrzne przyziemia żelbetowe wylewane w systemie białej wanny Konstrukcja budynku Układ konstrukcyjny słupowo-stropowy, stropy żelbetowe wylewane Klatki schodowe prefabrykowane lub wylewane Ściany zewnętrzne Murowane z pustaków ceramicznych np. LPW 25 ocieplone od zewnątrz Stropy Żelbetowe wylewane

Dach

Dach kryty papą termozgrzewalną Odwodnienie podgrzewanymi wpustami dachowymi

Elewacja

Ściany parteru – okładzina częściowo z piaskowca 4cm (elewacja frontowa i przy usługach), pozostałe wykonane w technologii lekko mokrej Ściany powyżej parteru wykonane w technologii lekko-mokrej oraz z okładziny z piaskowca Parapety zewnętrzne blaszane

Stolarka okienna

PCV w okleinie drewnopodobnej jednostronnie

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy C wraz z portalami jednostronnymi i numeracją mieszkań

Balkony

Posadzka – płytki gresowe, mrozoodporne produkcji polskiej Balustrady zewnętrzne ze stali czarnej ocynkowane ogniowo i zabezpieczonej antykorozyjnie przez malowanie wypełnione szkłem bezpiecznym klejonym z pochwytem stalowym

Posadzka

Wylewki cementowe

Ściany

Konstrukcyjne żelbetowe lub z bloczków wapienno-piaskowych Działowe z bloczków wapienno-piaskowych Tynk gipsowy bez malowania W łazienkach ściany tynkowane tynkiem gipsowym na ostro (przygotowane do ułożenia płytek ceramicznych)

Sufity

Tynk gipsowy bez malowania

Parapety wewnętrzne

Konglomerat

Instalacje

Instalacja CO Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi W łazienkach grzejniki drabinkowe Piony z rur stalowych lub pcv Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) Indywidualne liczniki ciepła bez zdalnego odczytu Instalacja wody Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) Piony z rur z tworzywa sztucznego Indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody bez zdalnego odczytu Instalacja kanalizacyjna Z tworzywa sztucznego Instalacja gazowa Podejścia do kuchenek gazowych z zaworem (bez montażu kuchenek) Instalacja elektryczna Przewody miedziane z osprzętem produkcji krajowej Tablice mieszkaniowe Gniazda i włączniki produkcji krajowej Inne instalacje Internetowa, TV kablowa, telefoniczna okablowanie w każdym pokoju z wyprowadzeniem do szachtów na klatce bez dostarczenia sygnału, gniazdo produkcji krajowej Domofonowa z osprzętem Dzwonkowa z osprzętem

Wentylacja

Instalacja wentylacyjna Wentylacja mechaniczna

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna) Bez białego montażu i baterii

Wyposażenie kuchni

Podejście do zamontowania kuchenki gazowej (bez kuchenki) Podejścia z możliwością podłączenia instalacji wod-kan w miejscach przewidzianych w projekcie (zlewozmywak z baterią sztorcową , lodówka, zmywarka) bez osprzętu

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

„KONOPNICKA RESIDENCE” – to budynek o nowoczesnej architekturze i eleganckiej elewacji zlokalizowany w centrum miasta a jednocześnie zapewniający maksimum intymności.

W 5- kondygnacyjnym jednoklatkowym kompleksie mieszkalnym znajdować się będą tylko 22 mieszkania o powierzchni od 42m2 do 61m2 z miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz 3 lokale handlowo-usługowe usytuowane na parterze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących mieszkań o większych powierzchniach zapewniamy możliwość łączenia mieszkań i ich dostosowania do indywidualnych potrzeb Nabywcy.

Budynek jest ogrodzony, wyposażony w windę cichobieżną oraz wykończony w wysokim standardzie hol wejściowy.

W sąsiedztwie budynku znajdują się: przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, urzędy, banki, sklepy, galerie handlowe, placówki medyczne, apteki, przystanki komunikacji miejskiej.

Dodatkowym atutem jest bliskość: Teatru Dramatycznego, Filharmonii, Pałacu Branickich, Kina, Parku Planty.

Inwestycja Konopnicka Residence znajduje się w Białymstoku, ul. Marii Konopnickiej (1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Konopnicka Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Konopnicka Residence nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Konopnicka Residence?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konopnicka Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Konopnicka Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza/Grottgera.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Konopnicka Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Konopnicka Residence znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 23" Baśniowe" w Białymstoku w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Zdrowego Malucha w Białymstoku w odległości 90 m, Lesna Szkoła Puszczyk w Białymstoku w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konopnicka Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się bi1.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konopnicka Residence w odległości 40 m znajduje się Ośrodek Kulturystyki TKKF "Zachęta", w odległości 90 m znajduje się Siłownia pod chmurką, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Białymstoku

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: