Osiedle Rokosowo

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Deweloper Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 171 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Eleganckie, nowoczesne bryły, do tego obszerne ogrody, duże tarasy oraz estetyczne otoczenie, które już stały się standardem naszych inwestycji.W pobliżu jest przystanek komunikacji miejskiej, duży dyskont, sklepiki, poczta, salony urody, stacje benzynowe, niedaleko kościół. Jesionowa dodatkowo „chowa” się pomiędzy innymi ulicami, tworząc naprawdę zaciszną enklawę, w której można dosłownie odciąć się od świata.Zabudowa jest szeregowa. Obejmie dziewięć dwupiętrowych domów o powierzchni od 132 do 140 metrów kwadratowych. Na parterze każdego znajdzie się przestronny salon z miejscem na kominek, kuchnią i ubikacją. Na piętrze – trzy duże sypialnie, garderoba i łazienka. Do tego poddasze o dodatkowej powierzchni użytkowej do dowolnej aranżacji. Równie dobrze może tu powstać pracownia, domowe biuro, bawialnia dla dzieci, przestrzeń wypoczynkowa z biblioteczką albo część prywatna dla dorosłych, z sypialnią, garderobą i toaletą. Wykorzystując całą powierzchnię użytkową uzyskujemy duży funkcjonalny dom na lata.Każdy dom będzie wyposażony w duży garaż, który swobodnie pomieści samochód i dwa-trzy rowery oraz miejsce postojowe. Obok znajdzie się niewielkie pomieszczenie gospodarcze do przechowywania. Z tyłu każdego domu zaplanowany jest ogródek o powierzchni minimum 45 metrów kwadratowych, oddzielony od sąsiadów estetycznym ogrodzeniem. W domach skrajnych ogrody są nawet 4 razy większe.Pomieszczenia w domach są nie tylko duże, ale i ustawne, a więc pozwalają na różne aranżacje. W salonie da się wydzielić część jadalną i wypoczynkową w różnych konfiguracjach. Układ piętra – w planie rozłożony na dużą sypialnię i dwa pokoje – swobodnie można przerobić na cztery, wciąż spore, pomieszczenia. Sypialnię na poddaszu z powodzeniem da się zaadaptować na bawialnię dla dzieci. Wszystkie pokoje, włącznie z poddaszem, są doskonale doświetlone – samo okno salonowe ma szerokość 3,5.Wokół szeregowca pojawi się specjalnie zaprojektowana zieleń oraz oświetlenie. Inwestor ma w planie stworzyć dla mieszkańców kameralną, wspólną przestrzeń rekreacyjną, w której będą mogli wypocząć albo się integrować. Brama wjazdowa na osiedle w formie estetycznego płotu frontowego będzie otwierana zdalnie, pilotem. Osiedle będzie w całości ogrodzone. Wewnątrz budynków przygotowana również będzie instalacja alarmowa.Osiedlem – w tym rozliczeniami – będzie zarządzać utworzona przez mieszkańców wspólnota. Tę formułę firma nasza stosował z sukcesem przy poprzednich inwestycjachW domach zamontowane zostaną okna trzyszybowe zapewniające izolację cieplną i akustyczną. Na całej powierzchni domu zostanie położone ogrzewanie podłogowe, a sam budynek będzie starannie ocieplony.

Inwestycja Osiedle Rokosowo znajduje się w Koszalinie, ul. Jesionowa 11 (3.3 km od centrum Koszalina), została zrealizowana przez dewelopera Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle Rokosowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rokosowo pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 132 metrów kwadratowych w cenie od 550 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 277 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rokosowo

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce - autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr. 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący 18 linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin- Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rokosowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Osiedle Rokosowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chełmoniewo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rokosowo znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła TEB Edukacja w odległości 230 m, Policealne Studium Farmaceutyczne w Koszalinie w odległości 360 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mały Odkrywca" w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Rokosowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rokosowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sano, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rokosowo w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.06.2020

Data aktualizacji: 22.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie