Osiedle Tęczowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Szczecińska, oferowane bezpośrednio przez

Agrobud Hendzel

Koszalin, ul. Szczecińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle TęczoweOsiedle Tęczowe

13 zdjęć

Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 15 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Tęczowe, to komfort mieszkania poza miastem, w niewielkiej od niego odległości.

Tereny zielone wokół osiedla, niewielka odległość od miasta, a także funkcjonalne rozwiązania gwarantują wypoczynek, oraz prywatność. Nasze osiedle to cisza i spokój, możliwość wypoczynku na łonie natury, własny taras, ogród, czyste powietrze, a także weekendowe spotkania z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu przy grillu. Osiedle gwarantuje również bezpieczeństwo dla Państwa i dzieci, oraz komfort posiadania własnego podwórka.

Forma domów została zaplanowana tak, aby gwarantować funkcjonalność, komfort użytkowania, energooszczędność oraz optymalne nasłonecznienie przestrzeni domowej. Projekt daje możliwość zainstalowania kominka oraz budowy garażu bądź wiaty. Nasze rozwiązanie to także ładny i estetyczny projekt, a dom który który wybierzesz może być Twoim lokum na całe życie.

Rozumiemy poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa Państwa i rodziny. Osiedle Tęczowe posiada szereg zalet które je gwarantują. Przestrzeń wokół domu oraz taras stają się bezpieczną strefą do spędzania czasu, dla Państwa i dzieci.

"Własne podwórko" pozwoli na spędzanie wolnego czasu wedle potrzeb i uznania. Dodatkową zaletą jest ograniczający wjazd na drogę osiedlową szlaban. Rozwiązanie to stwarza poczucie bezpieczeństwa oraz podkreśla prywatność wspólnej przestrzeni.

Inwestycja Osiedle Tęczowe znajduje się w Koszalinie, ul. Szczecińska (1.5 km od centrum Koszalina), została zrealizowana przez Agrobud Hendzel.

Inwestycja Osiedle Tęczowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agrobud Hendzel przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami Jamno oraz Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań, łącząc Śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych, co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe?

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce, autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący kilkanaście linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin-Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tęczowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 665 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koszalin Wąskotorowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tęczowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr. 11 w odległości 723 m, szkoła w odległości 739 m, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w odległości 912 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tęczowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praxis w odległości 995 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tęczowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 572 m znajduje się Biedronka, w odległości 839 m znajduje się Stokrotka, w odległości 963 m znajduje się Zdrofit.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe w odległości 988 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.03.2015
Data aktualizacji: 22.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: