Nowa Wileńska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wileńska, oferowane bezpośrednio przez Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Wileńska 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Nowa Wileńska

15 zdjęć

Nowa Wileńska
Nowa Wileńska
Nowa Wileńska
Nowa Wileńska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja jest zakończona z pozwoleniem na użytkowanie.

NOWA WILEŃSKA usytuowana jest w sercu Starej Pragi pomiędzy ulicą Wileńską, a Aleją Solidarności w pobliżu Centrum Handlowego i Dworca Warszawa Wileńska. Do centrum miasta możesz stąd dojechać w ciągu 10 minut. Inwestycja położona jest kilkaset metrów od węzła komunikacyjnego znajdującego się przy skrzyżowaniu Alei Solidarności z ulicą Targową. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się przystanki kilku linii autobusowych i tramwajowych. Kilka kroków od domu będziesz tu mieć niedługo stację drugiej liniiwarszawskiego metra Dworzec Wileński, którego centralny i praski odcinek jest właśnie budowany (do końca 2014 r.).

Jeśli zapragniesz relaksu, Stare Miasto masz w odległości 2 przystanków tramwajowych, a w bezpośrednim sąsiedztwie Nowej Wileńskiej znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne, m.in. Park Praski i ZOO. Sama Praga staje się zaś coraz modniejsza, tętni życiem i  jest miejscem wielu inicjatyw kulturalno-artystycznych.

Inwestycja liczy 142 mieszkania 1-4 pokojowe o powierzchni 25 – 82 mkw. oraz 2 lokale usługowe o metrażu ok. 300 mkw. Mieszkania wyróżniają się niezwykle funkcjonalnymi rozkładami przestrzennymi, a z wyższych kondygnacji roztacza się piękny widok na panoramę Warszawy i Zamek Królewski. Wszystkie mieszkania mają balkony, loggie, ogródki albo tarasy. Przynależne do mieszkań ogródki wydzielone są z części wspólnej ogrodu, który położony jest na pierwszym piętrze (na dachu parkingu). Nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona.

Powstający budynek mieszkalny o zróżnicowanej wysokości, od V do VIII pięter cechują ciekawe rozwiązania architektoniczne. Na poziomie -1 powstanie parking podziemny dla osób posiadających samochody (zakup nieobowiązkowy), w którym będą dostępne także komórki lokatorskie (nieobowiązkowe). Na parterze znajdą się lokale usługowe z frontem od ulicy Wileńskiej.  Projekt zakłada również powstanie sieciowej placówki handlowej o powierzchni 1300 mkw. od strony Alei Solidarności. Zakończenie inwestycji planowane jest na kwiecień 2013 roku.

Naszym klientom zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu. Istnieje możliwość skorzystania z porad architekta wnętrz oraz przygotowanie indywidualnej aranżacji mieszkania.

Deweloperem, Inwestorem oraz Generalnym Wykonawcą jest firma Zakład Budowlano – Remontowy sp. z o.o. sp. k. z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w  budownictwie.

Inwestycja Nowa Wileńska znajduje się na Nowej Pradze, ul. Wileńska 14 (3.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Nowa Wileńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowa Wileńska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, wylewana monolitycznie słupowo-płytowa.

Dach

Zwykły – stropodach pełny. Zielony – nad parkingiem – strop żelbetowy, izolacja systemowa płyta i dylatacje, drenaż roślinność na warstwie substratu glebowego.

Elewacja

Ściany zewnętrzne osłonowe wykończone tynkiem mineralnym malowanym z elementami okładziny z cegły klinkierowej lub płytek klinkierowych.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe - PCV, w kolorze białym, z okuciami obwiedniowymi z szybami zespolonymi, rozwierne, uchylne lub uchylno – rozwierne, z nawiewnikami zgodnie z projektem.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań - jednoskrzydłowe, antywłamaniowe ze stalową ościeżnicą.

Balkony

Wykończenie posadzek na balkonach – płytki gresowe mrozoodporne, a na tarasach – zgodnie z projektem.

Posadzka

Wylewka cementowa, jeden poziom.

Ściany

Tynk gipsowy, malowany jednokrotnie na biało, za wyjątkiem ścian w łazienkach i WC - gdzie są tynki gipsowe, zatarte na ostro – niemalowane.

Sufity

Tynk gipsowy, malowany jednokrotnie na biało.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna i telewizyjna, instalacja domofonowa i dzwonkowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Instalacja wodno-kanalizacyjna - z rur z tworzyw sztucznych, do częściowej lub całkowitej zabudowy przez klienta, bez podjeść pod odbiorniki sanitarne, punkty odbiorcze wod-kan. zabezpieczone korkami, bez białego montażu i armatury.

Wyposażenie kuchni

Instalacja wodno-kanalizacyjna - z rur z tworzyw sztucznych, do częściowej lub całkowitej zabudowy przez klienta, bez podjeść pod odbiorniki sanitarne, punkty odbiorcze wod-kan. zabezpieczone korkami, bez białego montażu i armatury. instalacja elektryczna -w kuchniach zasilanie do kuchenek elektrycznych trójfazowe 380 V.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Praga Północ, przy ul. Wileńskiej 14.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Wileńska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Wileńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Nowa Wileńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzeszotarskiej 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Wileńska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Wileńska znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promitis w odległości 250 m, Przedszkole nr 171 w odległości 260 m, Przedszkole nr 163 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Wileńska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita-Med w odległości 250 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Wileńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Lidl, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Wileńska w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: