Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

M jak Marczukowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marczukowska, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Marczukowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

M jak MarczukowskaM jak Marczukowska

8 zdjęć

M jak Marczukowska
M jak Marczukowska
M jak Marczukowska
M jak Marczukowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: komórki lokatorskie w cenie lokalu; boksy garażowe (również dla osób niepełnosprawnych)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

M jak Marczukowska- pokochasz to miejsce !

Kolejny raz Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i spełnia marzenia o własnym mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji.

Inwestycja powstaje przy ulicy Marczukowskiej na osiedlu Młodych i składać się będzie z jednego 3-piętrowego budynku. W swojej ofercie będzie posiadać 22 lokale mieszkalne z ogródkami oraz 94 lokali mieszkalnych z balkonami o powierzchniach od ok. 26 m2 do 78 m2. Niektóre z mieszkań zlokalizowanych na ostatnich kondygnacjach ze względu na spadki dachu będą posiadały większą powierzchnię, która nie jest liczona wg. normy ISO-PN-9836:1997. Yuniversal Podlaski w cenie lokalu zapewnia już komórkę lokatorską przypisaną do mieszkania. Na terenie działki jak i w garażu podziemnym znajdować się będą miejsca postojowe oraz boksy garażowe (również dla osób niepełnosprawnych).

Dla najmłodszych naszych przyszłych mieszkańców w strefie wewnętrznej budynku został zaprojektowany plac zabaw, aby dzieci spokojnie w bezpiecznym miejscu mogły się bawić.

Inwestycja M jak Marczukowska znajduje się w Białymstoku, ul. Marczukowska (3.9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja M jak Marczukowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji M jak Marczukowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórki lokatorskie w cenie lokalu; boksy garażowe (również dla osób niepełnosprawnych).

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Marczukowska to wygodne funkcjonalne mieszkania oraz doskonała lokalizacja na dobrze rozwiniętym osiedlu. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdziemy:

- Stawy Marczukowskie idealne do spacerów oraz odpoczynku po całym dniu.

- Pływalnie rodzinną do aktywności fizycznej oraz relaksu

- Sklepy spożywcze

- Przychodnię

- Aptekę

- Przedszkole Samorządowe nr 39

- Szkołę Podstawową nr 43

- IX Liceum Ogólnokształcące

- Bank

- Skatepark

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji M jak Marczukowska?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji M jak Marczukowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1530 metrów od inwestycji M jak Marczukowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji M jak Marczukowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji M jak Marczukowska znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 43 im. Simony Kossak w odległości 131 m, szkoła w odległości 227 m, XIV Liceum Ogólnokształcące im.Ryszarda Kaczorowskiego w odległości 339 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji M jak Marczukowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Słoneczny Stok" w odległości 620 m, "Med-Lar" Przychodnia Otolaryngologiczna NSZOZ w odległości 625 m, "OKO-MED" Centrum Okulistyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 626 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji M jak Marczukowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 316 m znajduje się Alkohole Wrzos, w odległości 508 m znajduje się Stokrotka, w odległości 547 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji M jak Marczukowska w odległości 131 m znajduje się Miasteczko Ruchu Drogowego, w odległości 186 m znajduje się boisko / kort, w odległości 281 m znajduje się Pływalnia rodzinna.

Data publikacji: 17.03.2022
Data aktualizacji: 29.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023