Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. logo

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Piękna 3
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Naszym celem jest zapewnienie szerokiej oferty mieszkań spełniających Państwa marzenia i oczekiwania o solidnych i ładnych domach, zlokalizowanych w miłym i cichym otoczeniu, sprzyjającym relaksowi, będącym enklawą prywatności, ciszy i spokoju.

Firmę Yuniversal Podlaski stworzyliśmy wspólnie z grupą fachowców, którzy całe swoje dotychczasowe życie związali z szeroko pojętym budownictwem.

Dlatego jesteśmy przekonani, że doświadczenia jakie wspólnie wnieśliśmy do firmy zaowocują szeroką ofertą mieszkań spełniających Państwa marzenia i oczekiwania o solidnych i ładnych domach, zlokalizowanych w miłym i cichym otoczeniu, sprzyjającym relaksowi, będącym enklawą prywatności, ciszy i spokoju.

Aby nasza oferta sprostała Państwa wymaganiom jesteśmy w stanie realizować indywidualne potrzeby każdego z Was.

Nasze mieszkania mają przestronne i jasne wnętrza, nasi fachowcy szczególna uwagę poświęcają funkcjonalności i wygodzie.

Standardem są drzwi antywłamaniowe do mieszkań, nowoczesna stolarka i skuteczne wyciszenie mieszkań.

Ponieważ otoczenie w dużej mierze warunkuje poziom życia, wiele uwagi przy każdej realizacji poświęcimy estetyce i bezpieczeństwu otoczenia.

Zapewnimy mieszkańcom systemy ochrony, ogrodzenie terenu, place zabaw, miejsca wypoczynku oraz parkingi. Do zobaczenia w naszym dziale sprzedaży w Warszawie i Białymstoku.

Posiadamy w sprzedaży 3 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Ukryte Piękno
  gotowe
  UKRYTE PIĘKNO- nowa strefa komfortu w centrum Białegostoku Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. proponuje Państwu komfortowe mieszkania w kameralnym, pięciokondygnacyjnym obiekcie mieszkalnym, znajdującym się przy ul. Artyleryjskiej, w doskonałej lokalizacji zaledwie 300 metrów od ulicy Lipowej, w ścisłym centrum Białegostoku. Budynek posiada łącznie 61 lokali mieszkalnych – kawalerek, lokali 2-, 3- i

  Ukryte Piękno

  ul. Artyleryjska, Białystok(1.6 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 54 inwestycji

Kontakt

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. logo
Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
Białystok, ul. Piękna 3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023