Rezydencja Dolina Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bergamotki, oferowane bezpośrednio przez

Yareal Polska Sp. z o. o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 69 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Dolina Mokotów

6 zdjęć

Rezydencja Dolina Mokotów
Rezydencja Dolina Mokotów
Rezydencja Dolina Mokotów
Rezydencja Dolina Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rezydencja Dolina Mokotów logo

Rezydencja Dolina Mokotów, choć znajduje się w środku miasta, to charakterem przypomina raczej zaciszne, willowe przedmieścia. W tym miejscu to natura odgrywa kluczową rolę. Przeważające tutaj obszary zielone rozwijają się swobodnie, tworząc niezwykły azyl.

Trzy kameralne dwupiętrowe budynki otaczają tereny zielone, które stanowią 60% obszaru inwestycji. Elewacje w odcieniach beżu z elementami drewna, metalu i szkła współgrają z parkowym kontekstem. Duże panoramiczne okna w drewnianych ramach i przestronne balkony ze szklano-stalowymi balustradami sprawiają, że w każdej chwili możemy być blisko natury.

Niemal wszystkie lokale dysponują głębokimi i przestronnymi balkonami. Z kolei część mieszkań znajdujących się na parterze posiada dostęp do prywatnych ogródków wydzielonych roślinnością.

Część apartamentów zaprojektowano z myślą o rodzinach wielopokoleniowych. Apartament wielopokoleniowy to przeszło stumetrowa przestrzeń z mieszkaniem głównym i przylegającym do niego mniejszym, samodzielnym lokalem. Wydzielony lokal posiada sypialnię z aneksem kuchennym i własną łazienką. Dysponuje także osobnym wejściem z klatki schodowej.

Inwestycja Rezydencja Dolina Mokotów znajduje się na Stegnach, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Inwestycja Rezydencja Dolina Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1180 metrów od inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ala Koala w odległości 70 m, CreativeKids Preschool w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Alzheimera w odległości 280 m, Medykus w odległości 570 m, Uśmiech zdrowia w odległości 690 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Stokrotka, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Dolina Mokotów w odległości 80 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 510 m znajduje się boisko / kort, w odległości 560 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.08.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: