Pozytywny Mokotów III

5 zdjęć

Pozytywny Mokotów III
Pozytywny Mokotów III
Pozytywny Mokotów III
Pozytywny Mokotów III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pozytywny Mokotów III dostępnych jest 6 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 232 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 64 do 117 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Pozytywny Mokotów III znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

W ramach III etapu inwestycji Pozytywny Mokotów powstaną 232 mieszkania od jedno- do pięciopokojowych, o powierzchni od 30 m2 do 112 m2. Mieszkania cechuje doskonała jakość wykonania, duże możliwości aranżacyjne i optymalna ekspozycja na światło dzienne. Każdy z lokali posiada obszerną loggię lub balkon. Najwyższe piętra budynków przeznaczono na apartamenty z dużymi tarasami od strony zielonego dziedzińca przestrzeni wspólnej kompleksu.

ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Osiedle Pozytywny Mokotów wyróżniają nowoczesne rozwiązania proekologiczne, a wszystkie budynki posiadają certyfikat BREEAM. Panele zamontowane na budynku pierwszego etapu będą rocznie wytwarzać ok. 20 000 kWh energii elektrycznej.

OGRÓD SPOŁECZNY

Na terenie osiedla Pozytywny Mokotów znajdować się będą tzw. ogrody społeczne - w sumie kilkadziesiąt kontenerów szkółkarskich, umożliwiających uprawę dowolnie wybranych roślin – zarówno ozdobnych, jak i zapewniających plony do domowego użytku. Ostatnie doświadczenia pandemii dodatkowo uwypukliły znaczenie atrakcyjnych przestrzeni osiedlowych. Wspólne tereny, na których będzie można uprawiać własne kwiaty i warzywa, staną się dzięki nim przestrzenią bardziej osobistą, tworzącą dla mieszkańców ich własny ogród. To buduje klimat azylu, sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu i przyczynia się do nawiązywania bliższych relacji z sąsiadami. Ogrody społeczne pełnią też funkcję edukacyjną.

BEZPIECZEŃSTWO

• Teren wyposażono w system kamer, dyskretne ogrodzenie oraz system kontrolowanego wejścia.

• Na terenie osiedla ruch samochodowy ograniczony jest do minimum. Wjazd do parkingu podziemnego wiedzie wprost z drogi dojazdowej a dalej ruch kołowy kierowany jest do garażu podziemnego.

• Komfortowe i dobrze oznakowane chodniki zapewniają, że otoczenie jest bezpieczne dla dzieci czy osób starszych.

• Nawierzchnie dla pieszych oznaczono stosując wyraźną, spójną kolorystykę.

• Dla zapewnienia komfortu osób ze specjalnymi wymaganiami, jak np. osoby z niepełnosprawnościami, starsze czy też rodzice z dziećmi, zaprojektowano odpowiednie krawężniki, wyznaczono przejścia dla pieszych oraz miejsca postojowe dla niepełnosprawnych.

PRZYJAZNE OTOCZENIE

• Na terenie osiedla zaprojektowano przestrzeń rekreacyjną dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią oraz miejsce rekreacji.

• Na terenie inwestycji stworzono miejsca do odpoczynku wśród zieleni z ławkami.

• Na terenie osiedla znajdują się parkingi rowerowe dla mieszkańców i gości.

• Dzięki zaangażowaniu inwestora przebudowane zostanie skrzyżowanie ulic Konstruktorskiej i Postępu na rondo. Wyremontowana zostanie część jezdni, wybudowane zostaną nowe odcinki dróg rowerowych i chodników wzdłuż ulic Postępu i Konstruktorskiej oraz powstaną nowe przystanki autobusowe przy inwestycji.

Inwestycja Pozytywny Mokotów III znajduje się na Służewcu, ul. Postępu (5.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 232 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pozytywny Mokotów III w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 64 do 117 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pozytywny Mokotów III?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pozytywny Mokotów III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Pozytywny Mokotów III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Racjonalizacji 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pozytywny Mokotów III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pozytywny Mokotów III znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp. k. w odległości 420 m, Przedszkole nr 344 w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pozytywny Mokotów III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 240 m, Luxmed w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pozytywny Mokotów III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pozytywny Mokotów III w odległości 350 m znajduje się Zdrofit Konstruktorska.

Data publikacji: 28.09.2021
Data aktualizacji: 18.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Służewcu

Oferty na Służewcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: