Trakt Lubelski 26

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez WWW Construction Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kameralne Osiedle Strzygłowska(0.5 km dalej)

  Warszawa, Nadwiśle, ul. Strzygłowska 52 (12 km od centrum Warszawy)
  Kameralne Osiedle Strzygłowska
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 76 - 82 m2
  Liczba pokoi: 3
  Grupa Inwestycyjna Smolstan s.c.
 • Ostoja Wawer(1.1 km dalej)

  Warszawa, Nadwiśle, ul. Wojtyszki 18 (10.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 240/m2
  Ostoja Wawer
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 65 - 108 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Totalbud S.A.
 • Polana Wawer(1.7 km dalej)

  Warszawa, Nadwiśle, ul. Celulozy (13.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 466/m2
  Polana Wawer
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 4
  MH Construction

Opis Inwestycji

Osiedle „Trakt Lubelski 26” to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Czeka tu na Ciebie 10 komfortowych mieszkań - stworzonych z myślą o tych, którzy oczekują wszystkiego, co najlepsze. Cicha i spokojna okolica oraz niska zabudowa w sąsiedztwie pozwoli uciec od zgiełku wielkiego miasta, a jednocześnie pozostać blisko cywilizacji. Tu zapomnisz o anonimowości wielkich blokowisk i będziesz się mógł cieszyć komfortem życia oraz szerokimi możliwościami rekreacyjnymi.- Utwardzona droga dojazdowa.- Tylko 100 m do najbliższego przystanku i 4 km do PKP.- 2 km do Południowej Obwodnicy.- Nowoczesna architektura na najwyższym poziomie.- Mieszkania dostępne w ramach programu MDM.- Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe.

Inwestycja Trakt Lubelski 26 znajduje się na Nadwiślu, ul. Trakt Lubelski 26 (11.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera WWW Construction Sp. z o.o..

Inwestycja Trakt Lubelski 26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Trakt Lubelski 26 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WWW Construction Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Obiekt został wykonany zgodnie z zasadami budownictwa energoefektywnego - przy użyciu tradycyjnej technologii, z pustaka ceramicznego POROTHERM, który dzięki swoim własnościom termoizolacyjnym oraz wytrzymałości gwarantuje komfort termiczny na lata.
Dach
Dach pokryto blachą marki Plannja - cenionej za wysokie parametry techniczne wszystkich produktów. Budynek jest dzięki niemu doskonale chroniony na wypadek różnorodnych warunków atmosferycznych.
Elewacja
14 cm styropianu, tynk w nowoczesnych barwach
Stolarka okienna
6-cio komorowe okna PCV od cenionego producenta - jeszcze bardziej podnoszące komfort termiczny.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi antywłamaniowe o podwyższonej odporności.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Trakt Lubelski 26

Ważnym atutem naszego Osiedla jest lokalizacja. Trakt Lubelski 26 to miejsce oddalone od zatłoczonego i głośnego centrum Stolicy, które nie pozbawia jednak dostępu do infrastruktury przydatnej na co dzień. Cieszy również zielona okolica, sprzyjająca rodzinnej, aktywnej rekreacji oraz wypoczynkowi. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in.: - szkoła, - ośrodek zdrowia, - poczta, - bankomaty, - stacja benzynowa, - klub sportowy, - basen, - centrum konferencyjne, - kościół, - liczne sklepy, - apteka, - Mazowiecki Park Krajobrazowy - pełny ścieżek rowerowych i pieszych, - Centrum Zdrowia Dziecka, i wiele innych udogodnień, które sprawiają, że życie jest tu komfortowe.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Trakt Lubelski 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WĘDKARSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Trakt Lubelski 26 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum Nr 3 Przy Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 3 w odległości 300m, Little Tigers Przedszkolandia w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Sil-Tech Laboratorium Techniki Protetycznej, w odległości 300 m znajduje się Dom na Trakcie, w odległości 350 m znajduje się Businessman Institute.Klub Sosnowy. Restauracja,konferencje,basen,siłownia,SPA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Klub Sosnowy, w odległości 650 m znajduje się Country Club Promenada, w odległości 1550 m znajduje się Stajnia Trakt.

Data publikacji: 15.02.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie