Nova Dolna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWprost Nieruchomości

Ceny od: 14 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nova Dolna dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
0B
4
118,61 m²
Parter
1B
4
119,17 m²
1
3B
4
118,79 m²
3

Opis Inwestycji

Nova Dolna to inwestycja powstająca na warszawskim Mokotowie przy ulicy Piaseczyńskiej 51.Budynek o modernistycznej formie, w którym zadbano o funkcjonalność zarówno przestrzeni wspólnej jak i rozkładu lokali.Najwyższy standard wykończenia:- panoramiczne, aluminiowe okna,- wszystkie kondygnacje o wysokości minimum trzech metrów,- do każdego mieszkania przynależą duże tarasy, loggie lub ogródki,- concierge,- kameralny budynek, tylko 31 apartamentów,- parking podziemny.NOVA DOLNA to apartamenty z dodatkową przestrzenią do życia, dla 31 lokali zaprojektowano ponad 1 000 m2 loggii i tarasów.Inwestycja w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie parków Arkadia, Promenada oraz Morskie Oko i kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Warszawianka”.

Inwestycja Nova Dolna znajduje się na Sielcach, ul. Piaseczyńska 51 (3.6 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Wprost Nieruchomości

Inwestycja Nova Dolna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Dolna pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni 119 metrów kwadratowych w cenie od 14 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 119 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi concierge, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 119 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 500 do 18 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nova Dolna

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 150 metrów od inwestycji Nova Dolna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Konduktorska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nova Dolna znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 149 w odległości 100m, Gimnazjum Sportowe nr 8 im. Eugeniusza Lokajskiego w odległości 150m, Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Fortuna sp.j. Familia Ciota, w odległości 100 m znajduje się Ośrodek Psychoterapii Aleje, w odległości 100 m znajduje się Dolna-dent Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Sferis. Salon firmowy. Sklep RTV, AGD, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Lotto Kolektura.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się skwer Gwiazda Polski, w odległości 450 m znajduje się park Promenada, w odległości 450 m znajduje się Stadion tenisowy Warszawianka.

Data publikacji: 26.01.2018

Data aktualizacji: 13.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie