Osiedle Marina B4 i B5

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWikana S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M-17
1
37,17 m²
3
M-33
1
37,17 m²
Parter
M-55
1
34,67 m²
3
M-9
3
63,76 m²
1
M-14
3
63,76 m²
2
M-19
3
63,76 m²
3
M-22
3
64,29 m²
Parter
M-28
4
79,41 m²
2

Opis Inwestycji

Twoja bezpieczna przystań„Osiedle Marina B”, to zupełnie nowa odsłona inwestycji realizowanej przez Grupę Kapitałową WIKANA w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Nowoczesny design w eleganckim wydaniu oraz wysoka estetyka wykonania, to cechy wyróżniające projekt na tle innych inwestycji. W ramach kompleksu docelowo powstanie osiem budynków o zróżnicowanej zabudowie i szeroką gamą mieszkań do wyboru.Atrakcyjna lokalizacja, bliskość usług oraz przemyślane zagospodarowanie terenu, to tylko kilka z dodatkowych atutów inwestycji.W pierwszym etapie „Osiedla Marina B” zostanie zrealizowanych sześć kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z dwoma zamkniętymi garażami wielostanowiskowymi, windami oraz komórkami lokatorskimi. W każdym budynku zostanie zrealizowanych 16 lokali, w tym mieszkania o zróżnicowanych układach w metrażach od 30,73 m2 do 61,62 m2. Elementem wyróżniającym będą przestronne, przeszklone balkony.ESTETYKA WYKONANIANowoczesna bryła i jasna elewacja budynków, przełamana akcentami w stonowanych kolorach oraz przeszklonymi balkonami, to elementy, które nadają „Osiedlu Marina B” wyjątkowej elegancji. Niepowtarzalny charakter inwestycji potęgują detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni. Teren wokół Osiedla został zaprojektowany tak, aby idealnie komponował się z budynkami, a przy tym stanowił funkcjonalne i przyjemne miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Wśród licznych terenów zielonych, znajdą się: ławki, oświetlenie, stojaki na rowery oraz bezpieczny plac zabaw.

Inwestycja Osiedle Marina B4 i B5 znajduje się w Lublinie, ul. Żeglarska (5.9 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Wikana S.A..

Inwestycja Osiedle Marina B4 i B5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 35 do 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 35 do 37 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 79 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wikana S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 92 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (92).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: plac zabaw, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 35 do 79 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Marina B4 i B5

Inwestycja położona jest w niedalekim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego, co stanowi nie lada gratkę dla osób, dla których sport i obcowanie ze środowiskiem naturalnym, to ważny element stylu życia. Miasteczko wodne, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy, a także ścieżka rowerowa biegnąca wokół akwenu, to atrakcje, które mogą stać się synonimem popołudniowego relaksu. Dostępność licznych terenów zielonych z pewnością ucieszy osoby ceniące ciszę i spokój, zaś bliskość terenów rekreacyjnych - przede wszystkim rodziny z dziećmi. Atutem inwestycji jest także bliskość pętli autobusowej oraz bardzo dobry dojazd do pozostałych części miasta, zwłaszcza do centrum.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeglarska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 87 w Lublinie w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny w odległości 240 m, Przychodnia Medycyna 2001 w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Fasolka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Marina B4 i B5 w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Reland.

Data publikacji: 06.09.2018

Data aktualizacji: 01.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie