Wilga Park

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWAKO

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kossak Residence(2.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. plac Kossaka 5 (1.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Kossak Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 199 - 376 m2
  Polskie Domy
 • Apartamenty przy Wiśle(2.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • mieszkania przy chmielnej(2.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500 netto/m2
  mieszkania przy chmielnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 67 - 68 m2
  Miastologia

Opis Inwestycji

Wilga Park

Osiedle WILGA PARK to 4 budynki trzy budynki siedmiopiętrowe oraz jeden budynek osmiopiętrowy z dostępem do garaży podziemnych. Na osiedlu znajdować się będzie 177 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 25m2 do 150m2 oraz dwa lokale o charakterze handlowo usługowo biurowym o powierzchni od ok. 70m2 do ok. 320m2. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkie apartamenty na osiedlu miały jak największy dostęp do światła dziennego. Całe osiedle zostało skierowane w stronę południową z widokiem na część zieloną, która w przyszłości ma zostać parkiem. W każdym z budynków na ostatnich kondygnacjach znajdują się tarasy skierowane w kierunku południowym. Charakterystyczną cechą osiedla jest jego elewacja z okładziny klinkierowej, która nawiązuje do zabytkowego szańca który znajduje się około 150m na południe od osiedla i jest w całości wykonany z cegły (część Twierdzy Kraków) oraz z elewacja z tynku ozdobnego imitująca naturalny kamień. . Dodatkowym atutem, który został na etapie projektowania osiedla wzięte pod uwagę jest konstrukcja budynków, która powoduje, że niemal w sposób dowolny można konfigurować ściany wewnątrz budynku pomiędzy apartamentami jak również w nich samych, a co za tym idzie istnieje możliwość powiększania apartamentów oraz łączenia ich.

Inwestycja Wilga Park znajduje się na Dębnikach, ul. Kobierzyńska 24 (3.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera WAKO.

Inwestycja Wilga Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Wilga Park pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 328 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper WAKO przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (115 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich Cena: 3000zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (115 miejsc): Cena: 30000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc): Cena: 50000 zł .
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Wilga Park

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilga Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Wilga Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobierzyńska.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilga Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermed w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilga Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Sklep spożywczy "Delikatesy", w odległości 350 m znajduje się Krakowskie Wypieki, w odległości 380 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilga Park w odległości 350 m znajduje się GoJump, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Racquet Squash Club.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie