Hippodrom

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Bokserska 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Hippodrom

6 zdjęć

Hippodrom
Hippodrom
Hippodrom
Hippodrom

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Szkielet żelbetowy.

Dach

Stropodach płaski, pogrążony kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie. Odwodnienie dachów głównych grawitacyjne pionami wewnętrznymi w budynku i w elewacji.

Elewacja

Fragmenty elewacji i obróbki dolnej części balkonów, loggi i ogrodów zimowych częściowo z naturalnego drewna pokryte farbą transparentną ukazującą naturalną strukturę drewna lub obłożone okładziną z laminatowych płyt elewacyjnych licowych w kolorze naturalnego drewna – układ wg projektu. Przesuwne elementy (żaluzje) drewniane przy niektórych oknach. Pozostałe elewacje pokryte tynkiem cienkowarstwowym z izolacją cieplną,

Stolarka okienna

Drewniana, szklona zestawem szyb o współczynniku U=1,1 W/m2K, z funkcją mikrouchylenia , w każdym pomieszczeniu mieszkalnym co najmniej jeden zestaw okienny uchylno-rozwieralny – nie dotyczy zestawów drzwi balkonowych przesuwnych. Nawiewniki w górnej części ram okiennych dla zapewnienia wymaganej infiltracji powietrza.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy C klasy np. Dierre Asso płyta fornirowana.

Balkony

Balkony i loggie - posadzki: gres (mat, satyna) mrozoodporny, antypoślizgowy, w ogrodach zimowych tylko podłoże pod posadzkę – szlichta cementowa zatarta na ostro. Balustrady zewnętrzne: konstrukcja stalowa ocynkowana malowana proszkowo, pochwyt drewniany lub metalowy, wypełnienie ażurowe stalowe i drewniane. W części okien ogrodów zimowych – balustrady szklane.

Posadzka

Szlichta cementowa zatarta na ostro na warstwie styropianu oddylatowana od ścian – podłoga pływająca,

Ściany

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane. W łazienkach i WC tynki cementowo-wapienne lub tynki gipsowe maszynowe zacierane na ostro,

Sufity

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa i dzwonkowa.

Ogrzewanie

Z kotłowni własnej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa indywidualna Maico lub równorzędna, w pomieszczeniach wentylowanych kasety wentylatorów, ciągła praca wentylacji.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 39500 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Hippodrom jest skierowana do dynamicznych, aktywnie spędzających czas ludzi.Przede wszystkim do wielbicieli koni, którzy nie mają czasu na długie dojazdy do odległych stajni, chcących czerpać przyjemność z obcowania z tymi pięknymi zwierzętami na co dzień, a nie tylko w weekendy.Budynek zaprojektowała pracownia jednego z najbardziej znanych warszawskich architektów Bogdana Kulczyńskiego, którego realizacje cieszą się wielką popularności wśród klientów i były zdobywcami wielu prestiżowych nagród.Osiedle Hippodrom to kameralny, 4-kondygnacyjny budynek z 28 apartamentami, z których większość posiada ogrody zimowe, balkony i loggie pozwalające na jeszcze większą integrację mieszkańców z otaczającą zielenią. Przestronne apartamenty mają powierzchnię od 58 do 130 m2, co zapewnia naszym klientom pełnię poczucia ekskluzywności.Zastosowane materiały wykończeniowe, dają nie tylko efekt estetyczny, ale kreują także image luksusowej inwestycji.Ponadto tak szerokie zastosowanie elementów drewnianych ma za zadanie wkomponowanie budynku w otaczający go starodrzew Toru Wyścigów Konnych.Obiekt jest w całości ogrodzony, chroniony i monitorowany przez system kamer, by zapewnić jego mieszkańcom pełne poczucie bezpieczeństwa. Budynek jest również wyposażony w recepcję.

Inwestycja Hippodrom znajduje się na Służewie, ul. Bokserska 2 (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Hippodrom została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Hippodrom nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Bokserskiej 2.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hippodrom?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hippodrom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Hippodrom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bartłomieja 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hippodrom znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hippodrom znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 191 w odległości 190 m, PRZEDSZKOLE NR 274 w odległości 290 m, Przedszkole Nr 270 w odległości 580 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hippodrom w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa Staw Służewiecki.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Służewie

Oferty na Służewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: