Ogrody Peonii

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Peonii, oferowane bezpośrednio przez Vinson Development Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Peonii 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 340 ofert w najbliższej okolicy!

Ogrody Peonii

21 zdjęć

Ogrody Peonii
Ogrody Peonii
Ogrody Peonii
Ogrody Peonii

Najbliższe inwestycje

 • Jara 7
  od: 10 800 zł/m2

  Jara 7

  Livi Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Zawady, Wilanów, Warszawa
  ul. Jara
  9.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 120 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4
 • Bruzdowa 173
  od: 8 600 zł/m2

  Bruzdowa 173

  K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Zawady, Wilanów, Warszawa
  ul. Bruzdowa 173
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 78-103 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 2-4
 • Osiedle Borowiecka
  od: 6 900 zł/m2

  Osiedle Borowiecka

  Neo Villa Sp. z o.o.

  Mieszkanie Radość, Wawer, Warszawa
  ul. Borowiecka
  12.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 116-161 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 4-6

Opis Inwestycji

Ogrody Peonii logo

Kameralne osiedle „Ogrody Peonii” powstało w Warszawie w dzielnicy Wawer przy ulicy Peonii 16. Dwa budynki apartamentowe mieszczą łącznie 8 mieszkań, co zapewnia tak cenną dziś prywatność. Cicha, zielona okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz nowoczesna zabudowa bliźniacza i szeregowa.

Osiedle Ogrody Peonii jest utrzymane w spójnej nowoczesnej stylistyce. W każdym trzykondygnacyjnym budynku znajdą się 4 komfortowe mieszkania apartamentowe o powierzchni użytkowej 99,00 m2 lub 102,05 m2, w tym garaż o powierzchni 16,45 m2. Do każdego mieszkania przynależy także pomieszczenie gospodarcze mieszczące się na parterze budynku w części garażowej, ogródek i miejsce postojowe przed budynkiem. Apartamenty są bezczynszowe.

Budujemy z myślą o Państwa komforcie, bezpieczeństwie i pełnej satysfakcji, dlatego nasze mieszkania zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

W standardzie developerskim mieszkania posiadają rozprowadzone instalacje:elektyczną, wodno-kanalizacyjna, gazową, centralnego ogrzewania, alarmowa, telewizyjna, internetową, videofonowa. Dla każdego mieszkania piec gazowy dwufunkcyjny Viessmann (ogrzewa mieszkanie i podgrzewa wodę) z zamkniętą komorą spalania (możliwość zabudowania), grzejniki płytowe, tynki gipsowe maszynowe, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi; ściany zagruntowane na biało. Został także założony osprzęt elektryczny (kontakty i przełączniki). W garażach bramy "Wiśniowski"+ napędy. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Mieszkania zostały uzbrojone w działające instalacje alarmowe (czujki, klawiatury, nadajniki).

Mieszkania w stanie deweloperskim- GOTOWE DO ODBIORU!!! Mamy komplet dokumentów!!!

Już dziś można podpisać umowę u Notariusza i odebrać klucze!!!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej "ogrodypeonii".

Inwestycja Ogrody Peonii znajduje się w Zerzniu, ul. Peonii 16 (9.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Vinson Development Sp. z o.o.

Inwestycja Ogrody Peonii została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Peonii nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vinson Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
W podstawowej umowie oddajemy Państwu mieszkanie w stanie developerskim do wykończenia we własnym zakresie. Istnieje jednak możliwość podpisania dodatkowej umowy obejmującej wykończenie pod klucz, w tym również wyposażenia mieszkania w określonym zakresie. Dzięki takiej umowie mają Państwo gwarancję najwyższego standardu wykonania, użycia materiałów najlepszej jakości, opracowania indywidualnego projektu spełniającego Państwa oczekiwania co do wymarzonego mieszkania.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: garaże oraz miejsca postojowe przez budynkiem.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Peonii?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Peonii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Ogrody Peonii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Peonii 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Peonii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Circle K.

Data publikacji: 11.05.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: