Pełczyńskiego 17a

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pełczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Tynkbud1 Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Pełczyńskiego 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pełczyńskiego 17a

3 zdjęcia

Pełczyńskiego 17a
Pełczyńskiego 17a
Pełczyńskiego 17a

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc) : Cena: 27000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc) : Cena: 27000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Pełczyńskiego 17a to kameralny, elegancki budynek składąjący się 39 mieszkań. Zlokalizowany w dzielnicy Bemowo, w okolicy ulic Lazurowej i Górczewskiej, stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia chciałyby jednocześnie pozostać z dala od jego zgiełku. Bliskość szkół, przedszkoli i centrów handlowych przyciąga w to miejsce młode rodziny a bliskość terenów zielonych (Fort Blizne, Park Górczewska) stanowi atrakcję dla osób chcących aktywnie spędzać czas wolny.

Wnętrza, które zauroczą

Niewielki, siedmiokondygnacyjny budynek przyciąga prostotą architektury i doskonale rozplanowanymi mieszkaniami. W ofercie posiadamy zarówno małe jednopokojowe mieszkania od 23 m2 (jednopokojowe) do 61 m2 (trzypokojowe). Wszystkie mieszkania posiadają garaże na poziomie -1.

W sprzedaży:

- mieszkania jednopokojowe (23 - 37 m2)

- mieszkania dwupokojowe (37 - 48 m2)

- mieszkania trzypokojowe (47 - 61 m2)

Szkoły, przedszkola ...

Twoja rodzina nie musi się spieszyć rano – przedszkola, szkoły i sklepy znajdują się w sąsiedztwie. W letni, słoneczny dzień możesz więc spokojnie zjeść śniadanie, na swoim słonecznym tarasie lub balkonie, nie myśląc o pośpiechu... A Ty i Twoja praca? Dzięki doskonałej sieci autobusowej, tramwajowej i budowanej niebawem linii metra, w niedługim czasie docierasz w prawie każdy punkt stolicy

Po pracy, po szkole

Okolica inwestycji w warszawskiej dzielnicy Bemowo, bogata jest w ofertę kulturalną, sportową, gastronomiczną i handlową: sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby fitness i centra handlowe i sportowe masz na wyciągnięcie ręki. Dla osób aktywnych w okolicy ulicy Pełczyńskiego powstaje największa inwestycja sportowo-rekreacyjna ostatnich lat - Aleja Sportów Miejskich. W jednym miejscu będą funkcjonować obok siebie m.in. kino plenerowe, podesty do tańca, boisko wielofunkcyjne, kawiarnia, strefa do gier planszowych, skatepark oraz ścianka wspinaczkowa.

Inwestycja Pełczyńskiego 17a znajduje się na Górcach, ul. Pełczyńskiego 17 (7.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Tynkbud1 Sp. z o.o.

Inwestycja Pełczyńskiego 17a została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pełczyńskiego 17a nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tynkbud1 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc)

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Pełczyńskiego 17a zlokalizowana jest w dzielnicy Bemowo – jednej z prężniejszych dzielnic Warszawy. Tu zlokalizowanych jest najwięcej inwestycji miejskich, powstają nowe parki, szkoły, przedszkola i ośrodki sportowe. Dzięki temu wokół Twojego domu znajdziesz w pełni ukształtowaną infrastrukturę miejską. Są tu również prężnie działające domy kultury, kina, teatry. Już nie musisz jechać do Centrum, żeby żyć pełnią życia! Pełczyńskiego 17a dzieli od Centrum 25 min jazdy samochodem, i ok 35 min jazdy tramwajem. Planowana linia metra skróci czas podróży do ok. 20 min.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pełczyńskiego 17a?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pełczyńskiego 17a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 775 metrów od inwestycji Pełczyńskiego 17a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pełczyńskiego 17a znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pełczyńskiego 17a znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 435 w odległości 107 m, Przedszkole "Puchatek" w odległości 265 m, Mini Żłobek - filia Żłobka nr 40 w odległości 268 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pełczyńskiego 17a jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Fachowy Dentysta - centrum stomatologii w odległości 143 m, Stomatolog - Fabdent w odległości 148 m, TS Klinika centrum leczenia przeciwzakrzepowego w odległości 389 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pełczyńskiego 17a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 139 m znajduje się Maja, w odległości 182 m znajduje się Przystanek Piekarnia, w odległości 189 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pełczyńskiego 17a w odległości 60 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich, w odległości 447 m znajduje się boisko / kort, w odległości 584 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: