Narcyzowe Wzgórza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Swietelsky

Lublin, ul. Narcyzowa
Ceny od: 6 825 zł brutto/m2
Narcyzowe Wzgórza

8 zdjęć

Narcyzowe Wzgórza
Narcyzowe Wzgórza
Narcyzowe Wzgórza
Narcyzowe Wzgórza

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Narcyzowe Wzgórza dostępne są 82 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Narcyzowe Wzgórza logo

Narcyzowe Wzgórza to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w dzielnicy Ponikwoda, u zbiegu ulic Narcyzowej i Nagietkowej. O wyjątkowości osiedla świadczy bardzo atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej części Lublina, a jednocześnie bliskość centrum miasta. Osiedle usytuowane jest bezpośrednio nad malowniczym wąwozem należącym do strefy Ekologicznego Systemu Obszarów Chronionych. Inwestycja wyróżnia się oryginalną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz niezwykłą funkcjonalnością słonecznych mieszkań o powierzchni od 28m2 do 94m2.W ramach inwestycji powstanie łącznie 9 budynków mieszkalnych - zespół ośmiu trzykondygnacyjnych, czterolokalowych willi oraz jeden czterokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, mieszczących w sumie 96 mieszkań przystosowanych do technologii SMART HOME. Wszystkie mieszkania będą posiadały prywatne strefy relaksu – loggie, tarasy w lub duże ogródki. W każdym z budynków przewidziano podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Wokół budynków znajdą się nowocześnie zaprojektowane tereny zielone, miejsca wypoczynku i rekreacji oraz plac zabaw służący najmłodszym mieszkańcom osiedla. By zapewnić najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa osiedle będzie wyposażone w system monitoringu.

ARCHITEKTURA

Narcyzowe Wzgórza to spójny architektonicznie kompleks 9 budynków mieszkalnych oferujący szeroką gamę funkcjonalnie rozplanowanych mieszkań. Budynki willowe posiadają nowoczesną bryłę zaprojektowaną z dbałością o detal i jakość wykończenia. Jasna elewacja budynku została przełamana drewnopodobnymi elementami oraz szklanymi balustradami Niewątpliwym atutem willi są duże przeszklenia gwarantujące jasne wnętrza i możliwość obcowania z naturą. Całość dopełnia starannie zaprojektowane otoczenie inwestycji.

Budynek „B1” to 4-kondygnacyjny obiekt o prostej formie architektonicznej. Urozmaiceniem jasnej tynkowanej elewacji są przestronne balkony i drewnopodobne lamele. Duże okna zapewniają odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń oraz bezpośredni widok w na malowniczy wąwóz. W budynku zadbano również o estetyczne wykończenie części wspólnych i stref wejściowych.

MIESZKANIA

WILLE:

Kompleks willowy o podwyższonym standardzie nadaje temu miejscu niesamowite wrażenie luksusu i niepowtarzalnego klimatu. Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i niespotykanie funkcjonalna architektura w otoczeniu zieleni, która daje poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu.

W budynkach willowych zastosowane będą nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne. W każdym z budynków zaplanowano jedynie 4 lokale mieszkalne, co zapewnia kameralność i spokój przyszłym mieszkańcom. Łącznie zaprojektowano 32 lokale mieszkalne. Funkcjonalne mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 42m2 do 94m2 wyposażone będą w technologię SMART HOME- innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zagwarantuje mieszkańcom bezpieczeństwo i najwyższy komfort w nowym mieszkaniu.

Smart home to system sterowania domowymi urządzeniami codziennego użytku, oświetleniem, ogrzewaniem, urządzeniami RTV/AGD, itd.

Apartamenty na parterze posiadają własne ogródki o powierzchni od 62m2 do 122 m2, które pozwolą na stworzenie przyjaznej przestrzeni do zabawy dla dzieci i odpoczynku dla pozostałych domowników. Apartamenty na wyższych kondygnacjach posiadają zarówno przestronne tarasy o powierzchni około 30 m2 jak i loggie około 11 m2. W ofercie dostępne są mieszkania, posiadające dwustronną ekspozycję.

Każdy lokal mieszkalny został zaprojektowany ze szczególną starannością tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane podziemne parkingi, z oddzielnym wjazdem dla każdego budynku. Miejsca postojowe dostępne będą od poziomu -1, a komórki lokatorskie dostępne dla każdego z mieszkań (zaplanowano odpowiednio do ilości mieszkań). Dodatkowym udogodnieniem w garażach podziemnych będą miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Większość miejsc postojowych będzie posiadała dodatkową powierzchnię (od 4m2 do 5m2) z możliwością dowolnego zaaranżowania. Bliskość placu zabaw dla najmłodszych zapewni dzieciom rozrywkę, a rodzicom możliwość chwili relaksu i odpoczynku.

BUDYNEK B1

Budynek „B1” zawiera 64 lokale mieszkalne o zróżnicowanym metrażu i układzie funkcjonalnym. W ofercie dostępne będą mieszkania 1-, 2-, 3- i 4- i 5 pokojowe o powierzchni od 28 m2 do 85m2, przystosowane do technologii SMART HOME. Wszystkie mieszkania będą posiadały przestronne balkony lub własne ogródki. W obiekcie zostały zaprojektowane wygodne windy zapewniające komunikację z garażu podziemnego na kondygnacje mieszkalne. W budynku zaprojektowano łącznie 99 miejsc postojowych w tym dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaplanowano bezpieczny plac zabaw. Przestronne hole windowe oraz korytarze to kolejna zaleta tej inwestycji. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne wyróżniają się wysokim standardem wykończenia określanym jako podwyższony standard deweloperski. Duży wybór miejsc rekreacji pozwala na aktywne spędzanie czasu wolnego. Pobliski wąwóz stwarza doskonałe warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Inwestycja Narcyzowe Wzgórza znajduje się w Lublinie, ul. Narcyzowa (3.1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Swietelsky.

Inwestycja Narcyzowe Wzgórza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Narcyzowe Wzgórza pozostały na sprzedaż 82 mieszkania o powierzchniach od 28 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 6 825 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 28 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 53 m2 (26 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 67 m2 (23 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 66 do 83 m2 (22 mieszkania)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 85 do 94 m2 (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Swietelsky przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, loggia, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 82 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 94 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 825 do 7 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

LOKALIZACJA Inwestycja Narcyzowe Wzgórza zlokalizowana jest w dzielnicy Ponikwoda. - Szybki i łatwy dojazd do centrum miasta: wygodny dojazd do centrum miasta docenią zarówno kierowcy, jak i ci, którzy wolą publiczne środki transportu. Centrum miasta oddalone jest zaledwie 3km od planowanej inwestycji. - Codzienna wygoda dzięki bogatej infrastrukturze: w pobliżu znajdują się sklepy oraz duże centra handlowe i kluby sportowe (m. in. Galeria Olimp, Leroy Merlin, Ikea, Decathlon oraz City Fit, Get Gym i Cube). W okolicy inwestycji znajdują się placówki edukacyjne: szkoły podstawowe, żłobki przedszkola. Przedszkole publiczne znajduje się przy ul. Dożynkowej zaledwie 1,5 km od inwestycji. Przy budynku przedszkola znajduje się również teren rekreacyjny oraz plac zabaw, wyposażony w urządzenia do rekreacji ruchowej i wypoczynku. Dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy Ponikwoda, u zbiegu ul. Majerankowej oraz Narcyzowej, (w odległości zaledwie 1 km) planowana jest budowa kompleksu oświatowo – kulturalnego: w przyszłości powstanie tu szkoła podstawowa, żłobek, a także dzielnicowy dom kultury. - Komunikacja miejska: około 300 m od planowanej inwestycji znajduje się pętla autobusowa MPK przy ul. Węglarza (linie autobusowe nr 11,16,31) W przyszłości planowana jest budowa przedłużenia tej ulicy na odcinku od ul. Walecznych do ul. Trześniowskiej oraz skierowanie tam komunikacji miejskiej. - Blisko natury, w otoczeniu zieleni: w bezpośrednim sąsiedztwie budynków znajdują się liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe. Inwestycja zlokalizowana jest nad wąwozem nalężącego do Ekologicznego Systemu Obszarów Chronionych Narcyzowe Wzgórza to idealna propozycja dla tych którzy cenią sobie codzienną wygodę, możliwość aktywnego wypoczynku oraz bliskość natury. To idealne miejsce do mieszkania z dala od zgiełku wielkiego miasta, a jednocześnie z doskonałym dostępem do wszystkich jego udogodnień.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Narcyzowe Wzgórza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Narcyzowe Wzgórza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Węglarza 01.

Data publikacji: 26.03.2021
Data aktualizacji: 06.05.2021
Narcyzowe Wzgórza logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Cisowa 9, 20-703 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: