Nowy Czechów

Mieszkania na sprzedaż ul. Kameralna, oferowane bezpośrednio przez

Immobilia Polska

Lublin, ul. Kameralna 3

Nowy Czechów

10 zdjęć

Nowy Czechów
Nowy Czechów
Nowy Czechów
Nowy Czechów

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

31 - 122/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

11

Budynki

1

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 80 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

18 obiektów sportowych, 12 placów zabaw, 13 placówek edukacyjnych, 1 sklep

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 269 do 377 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

sieć miejska

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 109 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 122 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 340 360 do 1 329 750 zł

Opis płatności:

transze

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie.

Najnowsza inwestycja spółki Immobilia to 248 wyjątkowych i nowoczesnych apartamentów, zlokalizowanych w jedenastokondygnacyjnym budynku, w zielonej i cichej okolicy, doskonale skomunikowanej z całym miastem.

Nowy Czechów to standard, jakiego w Lublinie jeszcze nie było! Nade wszystko cenimy sobie jakość, stawiamy na zrównoważone budownictwo i proekologiczne rozwiązania dlatego nasz budynek będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie, która uzyska certyfikat BREEAM.

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji. Nowy Czechów powstaje przy ul. Kameralnej 3 w Lublinie – o krok od centrum, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – parku o pow. ponad 1 ha, który Spółka Immobilia będzie miała przyjemność zrewitalizować.

Nasza inwestycja wpisuje się w nurt tzw. osiedla „15 minutowego”, z bogatym zapleczem handlowo – usługowym. W okolicy znajdują się: uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, galerie handlowe, przychodnie lekarskie, przystanki autobusowe oraz tereny zielone. Do każdego z tych miejsc dostaniemy się w kilka minut spacerem. Nowy Czechów to efektywnie wykorzystana przestrzeń.

To osiedle kompletne i kompleksowe; to miejsce idealne do zamieszkania, gdzie wszystko co jest potrzebne, jest w zasięgu ręki, a wszystko to zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów

na dachu budynku spółka przewidziała zielone tarasy, a tuz przy inwestycji park, ze strefą odpoczynku i relaksu. Zaaranżowany od strony wschodniej inwestycji teren rekreacyjny, z bujną zielenią stworzy doskonałą oprawę dla całości osiedla.

Ekskluzywne tarasy na dachu inwestycji

z widokiem na panoramę miasta, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a znajdujące się na nich, tarasole i jacuzzi, przyczynią się do maksymalnego komfortu wypoczynku. Zielone tarasy to współczesny luksus.

Nowy Czechów to wielkomiejski charakter

stanowiący harmonię między wygodą życia blisko centrum z całą jego energią, a możliwością wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury.

Budynki zostaną dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

nowoczesny design, kaskadowa konstrukcja, ekologiczne rozwiązania to tylko nieliczne atuty inwestycji Nowy Czechów.

Elewacja zostanie wykonana z materiałów najwyższej jakości, nadających budynkowi prestiżowego charakteru i ponadczasowego stylu.

Nowy Czechów to elegancko zaprojektowana przestrzeń

Wizytówką budynku będzie reprezentacyjne lobby z recepcją, a także wykończenie części wspólnych z wykorzystaniem ekskluzywnych surowców.

W ramach realizacji inwestycji, spółka Immobilia przebuduje także drogę dojazdową – ul. Kameralną, wraz z oświetleniem, chodnikiem oraz nowymi miejscami parkingowymi.

Spółka zrewitalizuje także miejski teren zielony o powierzchni ponad 1ha. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie park ze starodrzewiem, nowymi, licznymi nasadzeniami i ścieżkami. Zadbamy także o małą architekturę w postaci nowoczesnych i eleganckich mebli miejskich. Będzie to wyjątkowa strefa, zachęcająca zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i relaksu.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch etapach.

W inwestycji znajdą się lokale 1,2,3,4,5 pokojowe o pow. 32 -122 m2, dwa lokale usługowe oraz dwukondygnacyjny parking podziemny, wyposażony w stacje ładowania samochodów elektrycznych.

O projekt zadbała warszawska pracownia architektoniczna – Bień Architekci.

Inwestycja Nowy Czechów znajduje się w Lublinie, ul. Kameralna 3 (2.2 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Immobilia Polska Group Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowy Czechów w sprzedaży jest 109 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 122 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Immobilia Polska Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Czechów?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Czechów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Nowy Czechów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1321 - Orfeusz 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Czechów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Czechów znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Piotruś Pan w odległości 230 m, Prywatne Przedszkle Artystyczno-Językowe "Niezapominajka" w odległości 290 m, Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Czechów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Czechów w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.04.2022
Data aktualizacji: 22.09.2023
Immobilia Polska logo

Immobilia Polska

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: