Nowy Czechów

Mieszkania na sprzedaż ul. Kameralna, oferowane bezpośrednio przez Immobilia Polska

Lublin, ul. Kameralna 3
Nowy Czechów

10 zdjęć

Nowy Czechów
Nowy Czechów
Nowy Czechów
Nowy Czechów

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowy Czechów dostępnych jest 109 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Opis Inwestycji

Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie.

Najnowsza inwestycja spółki Immobilia to 248 wyjątkowych i nowoczesnych apartamentów, zlokalizowanych w jedenastokondygnacyjnym budynku, w zielonej i cichej okolicy, doskonale skomunikowanej z całym miastem.

Nowy Czechów to standard, jakiego w Lublinie jeszcze nie było! Nade wszystko cenimy sobie jakość, stawiamy na zrównoważone budownictwo i proekologiczne rozwiązania dlatego nasz budynek będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie, która uzyska certyfikat BREEAM.

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji. Nowy Czechów powstaje przy ul. Kameralnej 3 w Lublinie – o krok od centrum, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – parku o pow. ponad 1 ha, który Spółka Immobilia będzie miała przyjemność zrewitalizować.

Nasza inwestycja wpisuje się w nurt tzw. osiedla „15 minutowego”, z bogatym zapleczem handlowo – usługowym. W okolicy znajdują się: uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, galerie handlowe, przychodnie lekarskie, przystanki autobusowe oraz tereny zielone. Do każdego z tych miejsc dostaniemy się w kilka minut spacerem. Nowy Czechów to efektywnie wykorzystana przestrzeń.

To osiedle kompletne i kompleksowe; to miejsce idealne do zamieszkania, gdzie wszystko co jest potrzebne, jest w zasięgu ręki, a wszystko to zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów

na dachu budynku spółka przewidziała zielone tarasy, a tuz przy inwestycji park, ze strefą odpoczynku i relaksu. Zaaranżowany od strony wschodniej inwestycji teren rekreacyjny, z bujną zielenią stworzy doskonałą oprawę dla całości osiedla.

Ekskluzywne tarasy na dachu inwestycji

z widokiem na panoramę miasta, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a znajdujące się na nich, tarasole i jacuzzi, przyczynią się do maksymalnego komfortu wypoczynku. Zielone tarasy to współczesny luksus.

Nowy Czechów to wielkomiejski charakter

stanowiący harmonię między wygodą życia blisko centrum z całą jego energią, a możliwością wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury.

Budynki zostaną dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

nowoczesny design, kaskadowa konstrukcja, ekologiczne rozwiązania to tylko nieliczne atuty inwestycji Nowy Czechów.

Elewacja zostanie wykonana z materiałów najwyższej jakości, nadających budynkowi prestiżowego charakteru i ponadczasowego stylu.

Nowy Czechów to elegancko zaprojektowana przestrzeń

Wizytówką budynku będzie reprezentacyjne lobby z recepcją, a także wykończenie części wspólnych z wykorzystaniem ekskluzywnych surowców.

W ramach realizacji inwestycji, spółka Immobilia przebuduje także drogę dojazdową – ul. Kameralną, wraz z oświetleniem, chodnikiem oraz nowymi miejscami parkingowymi.

Spółka zrewitalizuje także miejski teren zielony o powierzchni ponad 1ha. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie park ze starodrzewiem, nowymi, licznymi nasadzeniami i ścieżkami. Zadbamy także o małą architekturę w postaci nowoczesnych i eleganckich mebli miejskich. Będzie to wyjątkowa strefa, zachęcająca zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i relaksu.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch etapach.

W inwestycji znajdą się lokale 1,2,3,4,5 pokojowe o pow. 32 -122 m2, dwa lokale usługowe oraz dwukondygnacyjny parking podziemny, wyposażony w stacje ładowania samochodów elektrycznych.

O projekt zadbała warszawska pracownia architektoniczna – Bień Architekci.

Inwestycja Nowy Czechów znajduje się w Lublinie, ul. Kameralna 3 (2.2 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Immobilia Polska Group Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowy Czechów w sprzedaży jest 109 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 122 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 31 do 32 m2 w cenie od 340 360 zł (7 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 49 m2 w cenie od 384 759 zł (36 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 71 m2 w cenie od 566 985 zł (56 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 70 do 95 m2 w cenie od 898 227 zł (9 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 122 m2 w cenie od 1 699 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Immobilia Polska Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 269 do 377 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

sieć miejska

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 109 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 122 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 340 360 do 1 699 000 zł.
Opis płatności:
transze.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Czechów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Czechów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Nowy Czechów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1321 - Orfeusz 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Czechów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Czechów znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Piotruś Pan w odległości 230 m, Prywatne Przedszkle Artystyczno-Językowe "Niezapominajka" w odległości 290 m, Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Czechów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Czechów w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.04.2022
Data aktualizacji: 20.05.2022
Immobilia Polska logo

Immobilia Polska

Strona internetowa inwestycji

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: