Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Koncertowe Wzgórze

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Koncertowa, oferowane bezpośrednio przez

Lalak Development Sp. z o.o.

Lublin, ul. Koncertowa

Koncertowe WzgórzeKoncertowe Wzgórze

5 zdjęć

Koncertowe Wzgórze
Koncertowe Wzgórze
Koncertowe Wzgórze
Koncertowe Wzgórze
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

34 - 63/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 169 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

21 placówek edukacyjnych, 2 kawiarnie i restauracje, 9 sklepów, 29 obiektów sportowych, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (92)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (49 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 95 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Koncertowe Wzgórze logo

Dom to miejsce, w którym chcesz poczuć harmonię i wolność. Jesteśmy przekonani, że Koncertowe Wzgórza to inwestycja, który zagra Ci już od pierwszej chwili. Tu, w kameralnej części Lublina, wygoda, minimalizm i niewymuszona elegancja, współgrają ze sobą wprost doskonale.

Położone w bliskiej odległości od arterii komunikacyjnych osiedle, gwarantuje spokój i wytchnienie, tak charakterystyczne dla podmiejskich okolic. W 4 bliźniaczych budynkach zaprojektowano 250 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu, dostosowanym do różnych potrzeb. Swoje wymarzone miejsce znajdzie tu zarówno osoba poszukująca kameralnej kawalerki, jak i rodzina z dziećmi, marząca o przestronnym apartamencie.

Bryła budynku utrzymana jest w ponadczasowym, eleganckim stylu. Białą elewację dopełniają charakterystyczne drewniane panele oraz przeszklone balkony. Koncertowe Wzgórze to jednak nie tylko doskonały design, to również architektura wpisująca się w potrzeby użytkowników. Znajdziesz tu całą gamę rozwiązań: ergonomicznie zaprojektowany parking, miejsca dostosowane do ładowania samochodów elektrycznych, rowerownię, plac zabaw dla najmłodszych oraz rozwiązania zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, starszych i z dysfunkcjami sensorycznymi.

Inwestycja Koncertowe Wzgórze znajduje się w Lublinie, ul. Koncertowa (4 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Lalak Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Koncertowe Wzgórze w sprzedaży jest 95 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 63 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Lalak Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (49 miejsc)

W inwestycji znajdują się 92 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Koncertowe Wzgórze współbrzmi z Twoimi potrzebami. Zlokalizowane są w północnej części Lublina, w kameralnej okolicy wśród domów jednorodzinnych. Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu ulic Koncertowej i Zelwerowicza, zaledwie kilkanaście minut drogi samochodem do centrum miasta. Spokojna okolica gwarantuje wszystko to, co sprawi, że będzie Ci się tu żyło komfortowo. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje dużych sklepów spożywczych, przychodni, stacji paliw, żłobka czy szkoły podstawowej. W odległości około 3,5 km znajdują się IKEA, Galeria Handlowa Skende, Galeria Olimp, Mc’Donalds, Decathlon czy Leroy Merlin. Tylko 4 km dzieli Koncertowe Wzgórze od obwodnicy Lublina i trasy Lublin--Warszawa.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Koncertowe Wzgórze?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koncertowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 169 metrów od inwestycji Koncertowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zelwerowicza NŻ 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Koncertowe Wzgórze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koncertowe Wzgórze znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 203 m, Przedszkole Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lublinie w odległości 211 m, Żłobek Nr 9 w odległości 241 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koncertowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 199 m znajduje się Lidl, w odległości 436 m znajduje się Stokrotka, w odległości 452 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koncertowe Wzgórze w odległości 211 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 445 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.07.2023
Data aktualizacji: 18.06.2024
Koncertowe Wzgórze logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Chodźki 10a, 20-093 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023