Dom Marzeń II ETAP GOTOWY

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Statut Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Royal(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Fabryczna 23 (3.3 km od Warszawy)
  Apartamenty Royal
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 296 m2
  Liczba pokoi: 7
  Klinkier - Bud Developer
 • Osiedle Bema budynek J(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Józefa Poniatowskiego (3.8 km od Warszawy)
  Osiedle Bema budynek J
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 52 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Arche Sp. z o.o.
 • „Józefa” Poniatowskiego(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Poniatowskiego 13 (3.9 km od Warszawy)
  „Józefa” Poniatowskiego
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 50 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  BUD-RIM Development

Opis Inwestycji

DOM MARZEŃ ETAP II JEST JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA.DOM MARZEŃ to wielorodzinny, pięciopiętrowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym, usytuowany w centrum Piaseczna.W II ETAPIE DOMU MARZEŃ znajduje się 55 nowych lokali mieszkalnych.Dostępne są lokale mieszkalne:• 1-pokojowe o powierzchni od 31 do 32 m2• 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 54 m2• 3-pokojowe o powierzchniach od 55 do 71 m2Lokalizacja DOMU MARZEŃ pozwala wszystkim Mieszkańcom na korzystanie z wszelkich udogodnień życia w mieście, ale także daje chwile wytchnienia nad brzegiem rzeczki Perełki.DOM MARZEŃ to inwestycja podzielona na 3 etapy.II etap został oddany do użytkowania w maju 2018 roku.Powierzchnia mieszkań: od 31 m2 do 71 m2.Każde mieszkanie w inwestycji DOM MARZEŃ ETAP II ma balkon lub taras.W inwestycji znajduje się garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Dom Marzeń II ETAP GOTOWY znajduje się w Piasecznie, ul. Jana Pawła (3.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Statut Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Dom Marzeń II ETAP GOTOWY została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom Marzeń II ETAP GOTOWY pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 46 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Statut Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom Marzeń II ETAP GOTOWY

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 100 metrów od inwestycji Dom Marzeń II ETAP GOTOWY znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WOJSKA POLSKIEGO 01 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dom Marzeń II ETAP GOTOWY znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczne Przedszkole" w odległości 50m, Słoneczne Przedszkole Piaseczno w odległości 50m, Niepubliczne Przedszkole Kleks w Piasecznie w odległości 100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Prywatna Praktyka Stomatologiczna Swiss Dent, w odległości 100 m znajduje się Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Ortopedycznego Orto Nova, w odległości 100 m znajduje się Yasumi. Instytut zdrowia i urody. Usługi Kosmetyczne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy. Filia, w odległości 250 m znajduje się Biblioteka, w odległości 400 m znajduje się Muzeum Regionalne.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Fitness Klub cent-room, w odległości 100 m znajduje się QI Therapy, w odległości 350 m znajduje się Fitness for Ladies.

Data publikacji: 27.08.2018

Data aktualizacji: 10.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie