Środkowa 20

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Środkowa 20

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 127 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Strzelecka 26 (168 m dalej)

Inwestycja Strzelecka 26 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Strzelecka 26 (4,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera 2C Partners S.A.. Inwestycja Strzelecka 26 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 65 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Nowa Praga, ul. Strzelecka 26 (4,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 10 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Strzelecka 26
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 27
 • Powierzchnia: 28 - 65 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
2C Partners S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Konopacka 19 (177 m dalej)

Inwestycja Konopacka 19 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Konopacka 19 (3,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Konopacka 19 Sp. z o.o.. Inwestycja Konopacka 19 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 86 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 119 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Nowa Praga, ul. Konopacka 19 (3,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Konopacka 19
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 37
 • Powierzchnia: 33 - 119 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Konopacka 19 Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Wileńska Express (315 m dalej)

Inwestycja Wileńska Express znajduje się na Nowej Pradze, ul. Wileńska (3,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Wileńska Express jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 307 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 56 do 150 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Nowa Praga, ul. Wileńska (3,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Wileńska Express
Pod wynajem
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 36
 • Powierzchnia: 56 - 150 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Apartamentów spełniające kryteria

Środkowa 20 to kameralna inwestycja (tylko 40 mieszkań 1-,2-,3- i 4 pokojowych) usytuowana w sercu starej Pragi, w odległości 350 m od nowo budowanej stacji metra Szwedzka i 900 m od stacji Wileńska. W inwestycji dostępne będą podziemne miejsca garażowe jak i komórki lokatorskie. Kształt i elewacja budynku została skonsultowana i zatwierdzona przez Konserwatora Zabytków. Oprócz standardowej oferty, będzie tu można znaleźć trzy unikalne mieszkania z antresolami i jedno z podwójnym tarasem na ostatnim piętrze. Według planów zagospodarowania tej części Pragi, w najbliższym czasie, na ulicy Środkowej ruch samochodów ma być ograniczony do ruchu lokalnego co na pewno będzie miało wpływ na komfort życia mieszkańców. Pojawi się dużo nowej zieleni i ścieżki rowerowe. Ulica Środkowa ma się stać wzorcem zmian w całej okolicy.

Inwestycja Środkowa 20 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Środkowa 20 (4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Środkowa 20.

Inwestycja Środkowa 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań . Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Środkowa 20 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 8 818 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Środkowa 20 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Środkowa 20

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. W odległości 150 metrów od inwestycji Środkowa 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Konopacka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Środkowa 20 znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 7 w odległości 100 m, Przedszkole nr 167 w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące nr LXXVI im. marsz. J. Piłsudskiego w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Piechowski W.R. Zakład optyczny s.c., w odległości 150 m Szlachetne Zdrowie. Apteka, w odległości 150 m Blufarm. Apteka. Miszk, Bluszcz. S.j..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Antica. Restauracja, pizzeria w odległości 50 m, Antykwariat Calinotheca w odległości 50 m, Praska. Księgarnia w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Atis. Akademia Trenerów I Instruktorów Sportu. Karpiński D. w odległości 250 m, Błyskawica Ognisko Tkkf w odległości 250 m, Pure Fitness w odległości 350 m.

Data publikacji: 20 kwietnia 2018 14:28

Data aktualizacji: 11 kwietnia 2019 16:33

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet