Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Środkowa 20

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Środkowa, oferowane bezpośrednio przez

Środkowa 20

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Środkowa 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Środkowa 20Środkowa 20

3 zdjęcia

Środkowa 20
Środkowa 20
Środkowa 20

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Środkowa 20 to kameralna inwestycja (tylko 40 mieszkań 1-,2-,3- i 4 pokojowych) usytuowana w sercu starej Pragi, w odległości 350 m od nowo budowanej stacji metra Szwedzka i 900 m od stacji Wileńska. W inwestycji dostępne będą podziemne miejsca garażowe jak i komórki lokatorskie. Kształt i elewacja budynku została skonsultowana i zatwierdzona przez Konserwatora Zabytków. Oprócz standardowej oferty, będzie tu można znaleźć trzy unikalne mieszkania z antresolami i jedno z podwójnym tarasem na ostatnim piętrze. Według planów zagospodarowania tej części Pragi, w najbliższym czasie, na ulicy Środkowej ruch samochodów ma być ograniczony do ruchu lokalnego co na pewno będzie miało wpływ na komfort życia mieszkańców. Pojawi się dużo nowej zieleni i ścieżki rowerowe. Ulica Środkowa ma się stać wzorcem zmian w całej okolicy.

Inwestycja Środkowa 20 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Środkowa 20 (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Środkowa 20.

Inwestycja Środkowa 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Środkowa 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Środkowa 20 przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Środkowa 20?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Środkowa 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 153 metrów od inwestycji Środkowa 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konopacka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Środkowa 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Środkowa 20 znajduje się 86 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: LXXVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 52 m, Przedszkole nr 167 w odległości 75 m, przedszkole w odległości 86 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Środkowa 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 225 m, Vita-Med w odległości 361 m, Grupa Zdrowie w odległości 455 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Środkowa 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 143 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 163 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 171 m znajduje się Agma.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Środkowa 20 w odległości 59 m znajduje się boisko / kort, w odległości 91 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 147 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.04.2018
Data aktualizacji: 11.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023