Apartamenty Curie

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sommo Sp. z o.o. Sp.k.

Ceny od: 6 642 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Curie dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
19,13 m²
Parter
127 061 zł6 642 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 2%
U2
41,21 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty Curie

Opis Inwestycji

Inwestycja „APARTAMENTY CURIE” zlokalizowana jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy w odległości niecałych 3 km od Placu Wolności i Centrum Handlowo-Usługowego Manufaktura. W okolicy przeważają budynki wielorodzinne z niewielkimi zabudowaniami jednorodzinnymi.Architekturę zaprojektowano w sposób przyjemny dla oka zarówno konstrukcyjnie, jak i kolorystycznie. Podkreślona dodatkowo prostota formy zabudowy poprzez minimalizm elementów wykończeniowych sprawdzi się praktycznie w użytkowaniu na przyszłość.

Inwestycja Apartamenty Curie znajduje się w Starym Polesiu, ul. Marii Skłodowskiej Curie 8 (0.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Sommo Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Apartamenty Curie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Curie pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 19 do 41 metrów kwadratowych w cenie od 6 642 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Sommo Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 19 do 41 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 127 061 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 642 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Curie

APARTAMENTY CURIE to zespół budynków mieszkalno-usługowych na skrzyżowaniu ulic M. Skłodowskiej–Curie i S. Żeromskiego w Łodzi. Projektowany budynek znajduje się na skrzyżowaniu ulic M. Skłodowskiej-Curie (ulicy należącej do dzielnicy Polesie w samym centrum miasta) oraz Stefana Żeromskiego w szczególnie atrakcyjnym miejscu, będącym handlowym i kulturalnym centrum Łodzi. To strategiczny punkt w centrum miasta, świetnie charakteryzujący realizowaną przez Inwestora ideę, w myśl której najbardziej liczy się lokalizacja.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Curie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Skłodowskiej-Curie - Żeromskiego (1060).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Curie znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 160 w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 208 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Polesie, w odległości 150 m znajduje się Apteka, w odległości 200 m znajduje się Medprim. NZOZ. Filia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się V6. Teatr, w odległości 150 m znajduje się Pinokio. Teatr Lalki i Aktora, w odległości 150 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Miejski Klub Tenisowy, w odległości 350 m znajduje się Corio Team. Fight Club, w odległości 350 m znajduje się Wake Up Fitness. Siłownia dla pań, aerobik, masaż.

Data publikacji: 12.09.2017

Data aktualizacji: 25.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie