Manu Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez

Real Development Group

Łódź, Śródmieście, ul. Ogrodowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 234 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Manu Park

8 zdjęć

Manu Park
Manu Park
Manu Park
Manu Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Manu Park logo

Manu Park przy ulicy Ogrodowej 4, to jedna z najbardziej spektakularnych inwestycji w łódzkim Śródmieściu.

Dzięki lokalizacji, oraz wyjątkowej architekturze Manu Park od Real Development Group, niewątpliwie stanie się symbolem i wizytówką tej części Łodzi.

Charakter inwestycji:

Manu Park, to nowoczesna, wielofunkcyjna inwestycja, będąca odpowiedzią na potrzeby mieszkaniowe, biznesowe i lifestylowe nas wszystkich.

Projekt Manu Park został stworzony przez pracownię DesignLab Group, której udało się doskonale połączyć funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania architektoniczne z dbałością o detale i estetykę.

Struktura inwestycji Manu Park:

142 mieszkania zaprojektowane na 7 kondygnacjach Manu Park, przyciągną miłośników życia w centrum dynamicznego miasta, jakim jest Łódź.

Ponadto w inwestycji zaprojektowano również 8 lokali usługowych, zlokalizowanych w parterze oraz na pierwszym piętrze budynku.

• 142 mieszkania

• 8 lokali usługowych na I piętrze

• 7 kondygnacji

• Metraże mieszkań: 25-79 mkw

„Sky Park”:

Atrakcyjność inwestycji podnoszą duże przeszklenia, przestronne loggie dostępne już od I piętra, oraz tarasy na dachu z panoramą miasta (nasz Sky Park), m.in. bezpośrednio na Park Staromiejski czy Pałac Izraela Poznańskiego. Nowoczesna bryła zapewnia maksymalne doświetlenie większości budynku, co ma ogromne znaczenie dla przyszłych mieszkańców Manu Park.

Udogodnienia i atuty:

Mieszkańcy mają możliwość zakupienia miejsc postojowych w bezpiecznej hali garażowej, co stanowi niewątpliwy atut w tej okolicy.

Manu Park dzięki swej lokalizacji, oferuje szereg atrakcji na wyciągnięcie ręki, m.in dostęp do centrum handlowego Manufaktura, Muzeum Sztuki MS2, Pałacu Izraela Poznańskiego czy ulicy Piotrkowskiej. Unikatowe położenie vis a vis Parku Staromiejskiego stwarza możliwość rekreacji oraz sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Takiego wyróżnika nie spotkamy nigdzie indziej w centrum.

Każdy mieszkaniec Manu Park może z bliska obcować z kulturą, sztuką i rozrywką.

Mieszkania z przeznaczeniem inwestycyjnym w Manu Park:

Mieszkania w Manu Park odpowiadają na potrzebę lokowania środków w najpewniejszy dziś produkt na rynku, jakim są nieruchomości.

Dlatego w Manu Park inwestorzy znajdą zarówno jednopokojowe kawalerki z aneksem kuchennym jak i kompaktowe mieszkania dwupokojowe z przeznaczeniem inwestycyjnym. Inwestując w nieruchomości, zyskujemy zarówno na wzroście wartości mieszkania oraz na miesięcznym wynajmie.

Lokalizacja i projekt inwestycji stanowi o sukcesie, po który z powodzeniem mogą sięgnąć zarówno Ci inwestorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem nieruchomości jak i doświadczeni klienci.

Mieszkania w Manu Park stanowią alternatywę dla lokat bankowych, przynosząc pewny i zdecydowanie większy zysk.

Lokale usługowe w Manu Park - wielofunkcyjność inwestycji, to największy atut:

Manu Park to także lokale usługowe, zlokalizowane na I piętrze inwestycji. To dzięki zrozumieniu złożonych potrzeb inwestorów, oraz kreatywnym rozwiązaniom pracowni projektowej, zamierzający prowadzić w Manu Park własny biznes, mają wszystko, co jest potrzebne na wyciągnięcie ręki plus niewątpliwy atut, jakim jest prestiżowy adres.

Inwestycja Manu Park znajduje się w Śródmieściu, ul. Ogrodowa 4 (2.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Manu Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Manu Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Real Development Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Otoczenie inwestycji:

- Pałac Izraela Poznańskiego

- Park Staromiejski

- Ulica Piotrkowska

- Centrum handlowe Manufaktura

- Ogrodowa Office

- PURO hotel

To tylko niektóre obiekty w bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstającej Manu Park, która doskonale wpisze się w pulsujące życiem otoczenie.

Okolica Manu Park jest przykładem udanego połączenia starej, rewitalizowanej architektury z nowoczesnymi budynkami, które niedawno zostały oddane do użytkowania.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Manu Park?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Manu Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1452 metrów od inwestycji Manu Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Manu Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Manu Park znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Miejski nr 16 w odległości 237 m, przedszkole w odległości 242 m, szkoła w odległości 284 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Manu Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Światowa Fundacja Pomocy I Opieki Medycznej w odległości 371 m, Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera w odległości 403 m, Ka-Dent w odległości 415 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Manu Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 81 m znajduje się Żabka, w odległości 95 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Manu Park w odległości 340 m znajduje się Siłownia bezpłatna, w odległości 397 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.05.2020
Data aktualizacji: 29.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: