Osiedle Primo

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Primo dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
129 m2
Parter
80 m2
Parter
91 m2
Parter
45 m2
Parter
61 m2
Parter
68 m2
Parter
77 m2
Parter
81 m2
Parter
81 m2
Parter
92 m2
Parter
96 m2
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Primo

Opis Inwestycji

Osiedle Primo zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach kreatywnych, kształtujących klimat dynamicznie rozwijającego się miasta. Właśnie dlatego priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem. Stosując pionowe podziały elewacji o zmiennej wysokości i wycofane pasy loggii, odtworzyliśmy styl fasad charakterystyczny dla ery przemysłowej.Inwestycja powstaje w doskonale skomunikowanej części miasta, w sąsiedztwie dworca kolejowego Łódź Fabryczna, który do 2022 roku zostanie połączony ze stacją Łódź Kaliska pierwszą linią łódzkiego mini metra. Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1 i kampusu Uniwersytetu Łódzkiego.Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Ja2plus.

Inwestycja Osiedle Primo znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Lindleya/Węglowa (1.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Primo jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Primo pozostało na sprzedaż 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 45 do 129 metrów kwadratowych.

Deweloper PROFBUD przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 11 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 45 do 129 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Primo

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Primo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny przejazd techniczny (4488).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Primo znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Łódzki w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 84 w odległości 400m, Salezjańska Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania w Łodzi w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Skowron K., mgr. Apteka, w odległości 400 m znajduje się Wysoka. NZOZ. Poradnia lekarska, w odległości 450 m znajduje się Poradnia endokrynologiczna Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 3.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK, w odległości 300 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 2, w odległości 450 m znajduje się Muzeum Bajki Fundacja Filmowa Se-ma-for.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Tramwajarz. Klub kolarski, w odległości 450 m znajduje się Berserker's Team Poland. Sztuki walki, w odległości 650 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki.

Data publikacji: 26.02.2018

Data aktualizacji: 19.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie