Osiedle Primo

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Primo dostępnych jest 17 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U16
76,73 m²
Parter
U17
80,67 m²
Parter
U18
80,67 m²
Parter
U01
129,09 m²
Parter
U05
61,43 m²
Parter
U06
67,94 m²
Parter
U07
131,37 m²
Parter
U08
35,29 m²
Parter
U09
44,92 m²
Parter
U10
90,87 m²
Parter
U11
80,14 m²
Parter
U12
144,62 m²
Parter
U13
80,71 m²
Parter
U14
80,71 m²
Parter
U15
76,73 m²
Parter
U21
95,67 m²
Parter
U22
91,99 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Primo

Opis Inwestycji

Osiedle Primo zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach kreatywnych, kształtujących klimat dynamicznie rozwijającego się miasta. Właśnie dlatego priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem. Stosując pionowe podziały elewacji o zmiennej wysokości i wycofane pasy loggii, odtworzyliśmy styl fasad charakterystyczny dla ery przemysłowej.Inwestycja powstaje w doskonale skomunikowanej części miasta, w sąsiedztwie dworca kolejowego Łódź Fabryczna, który do 2022 roku zostanie połączony ze stacją Łódź Kaliska pierwszą linią łódzkiego mini metra. Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1 i kampusu Uniwersytetu Łódzkiego.Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Ja2plus.

Inwestycja Osiedle Primo znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Lindleya/Węglowa (1.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Primo jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Primo pozostało na sprzedaż 17 lokali użytkowych o powierzchniach od 35 do 145 metrów kwadratowych.

Deweloper PROFBUD przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 17 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 35 do 145 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Primo

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Primo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny przejazd techniczny (4488).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Primo znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Łódzki w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 84 w odległości 400m, Salezjańska Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania w Łodzi w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Skowron K., mgr. Apteka, w odległości 400 m znajduje się Wysoka. NZOZ. Poradnia lekarska, w odległości 450 m znajduje się Poradnia endokrynologiczna Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 3.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK, w odległości 300 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 2, w odległości 450 m znajduje się Muzeum Bajki Fundacja Filmowa Se-ma-for.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Tramwajarz. Klub kolarski, w odległości 450 m znajduje się Berserker's Team Poland. Sztuki walki, w odległości 650 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki.

Data aktualizacji: 21.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie