Prestiżowe Dziesięciny

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hallera, oferowane bezpośrednio przez Sokołowscy Nieruchomości

Białystok, ul. Hallera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Prestiżowe Dziesięciny

5 zdjęć

Prestiżowe Dziesięciny
Prestiżowe Dziesięciny
Prestiżowe Dziesięciny
Prestiżowe Dziesięciny

Najbliższe inwestycje

 • Villa Antoniuk

  Villa Antoniuk

  BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Białystok
  ul. Generała Józefa Hallera 1, 3
  3.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 69-90 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 3-4
 • Duo Apartamenty

  Duo Apartamenty

  Rutkowski Development Sp. J.

  Mieszkanie Białystok
  ul. Lodowa
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 41-108 m2
  • Mieszkań: 40
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Prestiżowe Dziesięciny logo

Inwestycja „Prestiżowe Dziesięciny” jest przedsięwzięciem deweloperskim obejmującym budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z pomieszczeniami handlowo-usługowymi i parkingiem podziemnym przy ul. Hallera w Białymstoku (os. Dziesięciny) na dz.nr. geod.: 607/2, 608/3 i części działek 609/3, 608/4.

Działki mają kształt wieloboku i znajdują się między ulicami Hallera i Leszczynową. Budynek o zmiennej wysokości, będzie posiadał od 3 do 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, na której zlokalizowanych zostanie 47 miejsc postojowych, w tym 6 platform oraz 1 miejsce dla osoby niepełnosprawnej. Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony północno-zachodniej.

Pionową komunikację w budynku stanowi jedna klatka schodowa oraz winda, łącząca kondygnacje nadziemne obiektu z poziomem garażu. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 1,2,3,4 – pokojowe. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zlokalizowano komórki lokatorskie, węzeł cieplny, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie wodomierza, pomieszczenie pomocnicze.

Budynek w technologii tradycyjnej murowanej posadowiony na ławach fundamentowych. Konstrukcja stropów żelbetowa. Dach płaski o kącie nachylenia 15o , w części frontowej kryty blachą płaską na rąbek, pozostałej papą. Budynek tworzy bryłę w kształcie litery „L”. Elewację wzbogacają balkony osłonięte szklanymi lub pełnymi balustradami. Ściany kondygnacji przyziemia oraz w niższej części budynku (3 kondygnacyjnej) w większości wyłożone betonową płytką elewacyjną. Pozostałe ściany tynkowane lub w okładzinie drewnianej.

Atutami nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla, bliskie sąsiedztwo sklepów, szkół. przedszkoli, szybki dojazd do centrum, przystanki komunikacji miejskiej.

Inwestycja Prestiżowe Dziesięciny znajduje się w Białymstoku, ul. Hallera (3.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Sokołowscy Nieruchomości.

Inwestycja Prestiżowe Dziesięciny została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prestiżowe Dziesięciny nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sokołowscy Nieruchomości przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc).
Udogodnienia:
internet
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prestiżowe Dziesięciny?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestiżowe Dziesięciny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Prestiżowe Dziesięciny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Generała Józefa Hallera/Brzozowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prestiżowe Dziesięciny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestiżowe Dziesięciny znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne w Białymstoku w odległości 180 m, Przedszkole Samorządowe Nr 56 w Białymstoku w odległości 190 m, Przedszkole Samorządowe nr 73 w Białymstoku w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestiżowe Dziesięciny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 170 m, Lekarz w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestiżowe Dziesięciny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Lewiatan, w odległości 100 m znajduje się Okruszek, w odległości 140 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestiżowe Dziesięciny w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.08.2019
Data aktualizacji: 02.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: