Prestiżowe Dziesięciny

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSokołowscy Nieruchomości

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Prestiżowe Dziesięciny dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M1
3
71 m²
Parter
M6
3
71 m²
1
M13
3
49 m²
1
M14
3
60 m²
1
M15
3
74 m²
1
M16
3
71 m²
2
M25
3
74 m²
2
M32
3
49,21 m²
3
M34
3
74 m²
3
M35
3
71 m²
4
M43
3
71 m²
5

Opis Inwestycji

Prestiżowe Dziesięciny

Inwestycja „Prestiżowe Dziesięciny” jest przedsięwzięciem deweloperskim obejmującym budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z pomieszczeniami handlowo-usługowymi i parkingiem podziemnym przy ul. Hallera w Białymstoku (os. Dziesięciny) na dz.nr. geod.: 607/2, 608/3 i części działek 609/3, 608/4.Działki mają kształt wieloboku i znajdują się między ulicami Hallera i Leszczynową. Budynek o zmiennej wysokości, będzie posiadał od 3 do 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, na której zlokalizowanych zostanie 47 miejsc postojowych, w tym 6 platform oraz 1 miejsce dla osoby niepełnosprawnej. Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony północno-zachodniej.Pionową komunikację w budynku stanowi jedna klatka schodowa oraz winda, łącząca kondygnacje nadziemne obiektu z poziomem garażu. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 1,2,3,4 – pokojowe. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zlokalizowano komórki lokatorskie, węzeł cieplny, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie wodomierza, pomieszczenie pomocnicze.Budynek w technologii tradycyjnej murowanej posadowiony na ławach fundamentowych. Konstrukcja stropów żelbetowa. Dach płaski o kącie nachylenia 15o , w części frontowej kryty blachą płaską na rąbek, pozostałej papą. Budynek tworzy bryłę w kształcie litery „L”. Elewację wzbogacają balkony osłonięte szklanymi lub pełnymi balustradami. Ściany kondygnacji przyziemia oraz w niższej części budynku (3 kondygnacyjnej) w większości wyłożone betonową płytką elewacyjną. Pozostałe ściany tynkowane lub w okładzinie drewnianej.Atutami nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla, bliskie sąsiedztwo sklepów, szkół. przedszkoli, szybki dojazd do centrum, przystanki komunikacji miejskiej.

Inwestycja Prestiżowe Dziesięciny znajduje się w Białymstoku, ul. Hallera (3.7 km od centrum Białegostoku), sprzedaż prowadzi Sokołowscy Nieruchomości

Inwestycja Prestiżowe Dziesięciny jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prestiżowe Dziesięciny pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 49 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 49 do 74 m2 (11 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 74 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Prestiżowe Dziesięciny

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestiżowe Dziesięciny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Prestiżowe Dziesięciny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Generała Józefa Hallera/Brzozowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestiżowe Dziesięciny znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne w Białymstoku w odległości 180 m, Przedszkole Samorządowe Nr 56 w Białymstoku w odległości 190 m, Przedszkole Samorządowe nr 73 w Białymstoku w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestiżowe Dziesięciny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 170 m, Lekarz w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestiżowe Dziesięciny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Lewiatan, w odległości 100 m znajduje się Okruszek, w odległości 140 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestiżowe Dziesięciny w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.08.2019

Data aktualizacji: 15.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie