Słonimska Residence

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Słonimska, oferowane bezpośrednio przez

Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Białystok, ul. Słonimska 34

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 264 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słonimska Residence

4 zdjęcia

Słonimska Residence
Słonimska Residence
Słonimska Residence
Słonimska Residence
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 277 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (11): wielkość 2,72-12,81m2, zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc) : zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Słonimska Residence to inwestycja usytuowana przy ul. Słonimskiej 34 na osiedlu Bojary jednym z najstarszych i zabytkowych osiedli w Białymstoku, które niegdyś stanowiło dzielnicę białostockich elit.

Słonimska Residence to nowy i elegancki budynek łączący najlepsze klasyczne formy z aktualnymi trendami architektonicznymi. Inwestycja została zaprojektowana bez barier i w taki sposób aby charakterem nawiązywać do sąsiedniej zabudowy. W budynku znajdować się będzie jedynie 17 lokali mieszkalnych (o powierzchniach od 25 do 81 m2), dla których przewidziano elegancką i dużą windę osobową mogącą przewozić jednorazowo 13 osób. Wszystkie apartamenty będą doskonale doświetlone i jasne za sprawą dogodnego usytuowania budynku względem stron świata oraz zaprojektowania dużych wygodnych okien - dodatkowo mieszkania na ostatniej kondygnacji będą posiadać piękne lukarny oraz okna połaciowe. Praktycznie wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie, a do lokali w poziomie parteru będą przynależeć spokojne ogródki, odsłonięte budynkiem od ulicy, które pozwolą się cieszyć urokami domowego życia w centrum miasta. Wszystko to sprawi, że przyszli mieszkańcy poczują większą kameralność i niespotykany komfort domowego spokoju w tak doskonałej lokalizacji.

Aby przybliżyć mieszkańcom najpotrzebniejsze w codziennym życiu usługi i produkty w parterze budynku zaprojektowano lokal usługowy. Dla wygody nabywców miejsca postojowe i komórki lokatorskie przewidziano w podziemnej hali garażowej pod budynkiem. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany starannie wyselekcjonowaną roślinnością i elementami małej architektury.

Inwestycja Słonimska Residence znajduje się w Białymstoku, ul. Słonimska 34 (0.9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Słonimska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słonimska Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajduje się 11 komórek lokatorskich wielkość 2,72-12,81m2, zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy pełną infrastrukturę w postaci sklepów (Lewiatan, Chorten, Supermarket PSS Społem), aptek, placówek zdrowia, urzędów, lokali gastronomicznym i usługowych.

„Słonimska Residence” to również miejsce gdzie mieszkańcy będą mogli skorzystać z okolicznej bogatej oferty instytucji oświatowych: żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.

Znajdujące się w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej zapewniają doskonały i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta. Lokalizacja, w której planujemy wybudować „Słonimską Residence” to wyjątkowe miejsce dające możliwość bliskiego obcowania z naturą. Doskonałe miejsce na spacer, jogging albo przejażdżkę rowerem. Inwestycja znajduje się w bliskim otoczeniu parków. Zaledwie kilka minut rowerem i kilkanaście minut pieszo do rozległych terenów zielonych Parku Branickich czy Białostockiego ZOO.

Projektowane i budowane przez Grupę Kalter mieszkania wyróżniają się na rynku nieruchomości w Białymstoku nie tylko funkcjonalnością i estetyką ale też wysokim standardem wykończenia oraz jakością użytych materiałów.

Słonimska Residence to idealna lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum miasta, jednocześnie ceniących ciszę i spokój.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słonimska Residence?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słonimska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 588 metrów od inwestycji Słonimska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Fabryczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słonimska Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słonimska Residence znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 46 Specjalna w odległości 0 m, szkoła w odległości 4 m, Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły w odległości 31 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słonimska Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Oddechowej w odległości 89 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Dobra Sp. p. w odległości 182 m, Centrum Medyczne Bojary w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słonimska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 77 m znajduje się Żabka, w odległości 117 m znajduje się Mini Delikatesy, w odległości 266 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słonimska Residence w odległości 19 m znajduje się boisko / kort, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort, w odległości 223 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.02.2022
Data aktualizacji: 12.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: