Sobolewska 20

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSobolewska 20 Sp. z o.o.

Ceny od: 14 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sobolewska 20 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M6
2
61,89 m²
1
854 082 zł14 000 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  RABAT 20 000 PLN LUB SCHOWEK ZA 1 ZŁ

  Kontakt z deweloperem
 • Dni otwarte

  Dni otwarte w każdą sobotę.

  Kontakt z deweloperem
 • Promocja

  Ostatni gotowy lokal!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Apartamenty na terenie Miasta Ogrodu Czerniaków stanowiącego część osiedla Sadyba, w dzielnicy Mokotów położone przy ul. Sobolewskiej 20, róg Woziwody.W budynku zaprojektowano 9 lokali mieszkalnych o powierzchni od 50 m2 - 200 m2 usytuowanych na trzech kondygnacjach naziemnych oraz 15 miejsc postojowych i 10 komórek lokatorskich na kondygnacji podziemnej. Apartamenty na parterze dodatkowo zostały wzbogacone o ogródki , natomiast apartamenty na pietrach o przestronne balkony.

Inwestycja Sobolewska 20 znajduje się na Sadybie, ul. Sobolewska 20 (5.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sobolewska 20 Sp. z o.o..

Inwestycja Sobolewska 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sobolewska 20 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 14 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 62 m2 w cenie od 854 082 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sobolewska 20 Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich w cenie: 15 000 pln/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (10): w cenie: 15 000 pln/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc): w cenie: 40 000 pln/szt.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 62 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 854 082 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 14 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Sobolewska 20 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Sobolewska 20

Miasto - Ogród Czerniaków jest osiedlem mieszkalnym o charakterze głównie willowym z dużą ilością zieleni . Odizolowane od zgiełku Śródmieścia a zarazem położona w jego bliskości Sadyba łączy w sobie urok miasta i spokój zielonego zakątka Warszawy. Dzięki dobrze rozbudowanej komunikacji miejskiej jest idealnie połączona z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Jest to obszar o szczególnych walorach kulturowych i przyrodniczych. Znajduje się tu wiele obiektów o znaczeniu historycznym oraz pozostałości przedwojennej architektury willowo - dworkowej. Wartość okolicy dodatkowo wzbogaca sąsiedztwo rezerwatu przyrody "Jeziorko Czerniakowskie". Obszar ten został wpisany do rejestru zabytków jako wartościowy układ urbanistyczny i jest prawnie chroniony. Jest to miejsce wyjątkowo atrakcyjne pod względem istniejącej pełnej infrastruktury w postaci : szkół publicznych i prywatnych ( szkoła brytyjska i francuska ) , przedszkoli, przychodni, aptek, sklepów ( Centrum Handlowe Sadyba ) , restauracji i kawiarni.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sobolewska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Sobolewska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Limanowskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sobolewska 20 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne "Zielony LatawiecII" w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne FRAJDA w odległości 250 m, Przedszkole Nr 326 Chatka Skrzatka w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sobolewska 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ REKOL-MED w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sobolewska 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 330 m znajduje się Carrefour, w odległości 340 m znajduje się Sadyba Best Mall.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sobolewska 20 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2017

Data aktualizacji: 10.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie