Sobolewska 20

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sobolewska, oferowane bezpośrednio przez Sobolewska 20 Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Sobolewska 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Sobolewska 20

3 zdjęcia

Sobolewska 20
Sobolewska 20
Sobolewska 20

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty na terenie Miasta Ogrodu Czerniaków stanowiącego część osiedla Sadyba, w dzielnicy Mokotów położone przy ul. Sobolewskiej 20, róg Woziwody.

W budynku zaprojektowano 9 lokali mieszkalnych o powierzchni od 50 m2 - 200 m2 usytuowanych na trzech kondygnacjach naziemnych oraz 15 miejsc postojowych i 10 komórek lokatorskich na kondygnacji podziemnej. Apartamenty na parterze dodatkowo zostały wzbogacone o ogródki , natomiast apartamenty na pietrach o przestronne balkony.

Inwestycja Sobolewska 20 znajduje się na Sadybie, ul. Sobolewska 20 (5.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Sobolewska 20 Sp. z o.o.

Inwestycja Sobolewska 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sobolewska 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sobolewska 20 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich w cenie: 15 000 pln/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (10): w cenie: 15 000 pln/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc): w cenie: 40 000 pln/szt.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Miasto - Ogród Czerniaków jest osiedlem mieszkalnym o charakterze głównie willowym z dużą ilością zieleni . Odizolowane od zgiełku Śródmieścia a zarazem położona w jego bliskości Sadyba łączy w sobie urok miasta i spokój zielonego zakątka Warszawy. Dzięki dobrze rozbudowanej komunikacji miejskiej jest idealnie połączona z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Jest to obszar o szczególnych walorach kulturowych i przyrodniczych. Znajduje się tu wiele obiektów o znaczeniu historycznym oraz pozostałości przedwojennej architektury willowo - dworkowej. Wartość okolicy dodatkowo wzbogaca sąsiedztwo rezerwatu przyrody "Jeziorko Czerniakowskie". Obszar ten został wpisany do rejestru zabytków jako wartościowy układ urbanistyczny i jest prawnie chroniony. Jest to miejsce wyjątkowo atrakcyjne pod względem istniejącej pełnej infrastruktury w postaci : szkół publicznych i prywatnych ( szkoła brytyjska i francuska ) , przedszkoli, przychodni, aptek, sklepów ( Centrum Handlowe Sadyba ) , restauracji i kawiarni.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sobolewska 20?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sobolewska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Sobolewska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Limanowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sobolewska 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sobolewska 20 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne "Zielony LatawiecII" w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne FRAJDA w odległości 250 m, Przedszkole Nr 326 Chatka Skrzatka w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sobolewska 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ REKOL-MED w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sobolewska 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 330 m znajduje się Carrefour, w odległości 340 m znajduje się Sadyba Best Mall.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sobolewska 20 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2017
Data aktualizacji: 17.06.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: