Konopczyńskiego 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez S.M. Pogórze Sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, ul. Konopczyńskiego 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 387 ofert w najbliższej okolicy!

Konopczyńskiego 15

4 zdjęcia

Konopczyńskiego 15
Konopczyńskiego 15
Konopczyńskiego 15
Konopczyńskiego 15

Najbliższe inwestycje

 • Lubostroń 20
  od: 8 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Emmerson Lumico Sp. z o.o.

 • Osiedle Piltza Etap VI

  KG Group Sp. z o.o.

 • Apartamenty Piltza
  od: 9 150 zł/m2
  Pod wynajem

  Makadam

Opis Inwestycji

Prezentowany budynek charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnością, rozumianą nie tylko jako kategorię estetyczną, ale przede wszystkim jako wygodę, gdyż wszystko czego Państwo potrzebują znajduje się na wyciągnięcie ręki. Ogromnie ważna jest dla nas także bliskość natury, dlatego poza zielonym dziedzińcem i pięknym widokiem na bielany z balkonów, a także rewelacyjnym miejscem wypadowym na wycieczki rowerowe, oferujemy Państwu zielone tarasy na dachu, dla wybranych mieszkań i przestronne ogródki dla mieszkań znajdujących się na parterze. Gdyby tego było mało, w promieniu 300m od naszej inwestycji znajdą Państwo nieprzebrane łąki i dziką naturę z górą klasztorną w tle. Przedstawiamy Państwu miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Idealne dla ludzi młodych, rozpoczynających samodzielne życie lub zakładających rodzinę, którzy zwracają uwagę na bliskość takich atrakcji jak Zakrzówek ( ok.900m), ale także na świetne połączenie z centrum, dzięki liniom szybkiego tramwaju ( przystanek ok. 200m).

Idealne także dla rodzin, poszukujących mieszkania z dużym ogródkiem na którym dzieci mogą do woli rozrabiać, zwracających uwagę na bliskość żłobka czy przedszkola (50-300m), ale także niedzielnego relaksu w postaci basenu (500m) czy stadniny koni (400m).

Na koniec także osoby poszukujące świetnej inwestycji w postaci nieruchomości. znajdą coś dla siebie, oferujemy mieszkania typu kawalerki, które nie obciążą za nad to waszego portfela, a bliskość kampusu UJ sprawi, że będą to świetnie zainwestowane pieniądze.

Inwestycja Konopczyńskiego 15 znajduje się na Dębnikach, ul. Konopczyńskiego 15 (6.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera S.M. Pogórze Sp. z o.o..

Inwestycja Konopczyńskiego 15 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Konopczyńskiego 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 58 do 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper S.M. Pogórze Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 17 pojedynczych i 17 podwójnych (platformy).
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konopczyńskiego 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Konopczyńskiego 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chmieleniec.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Konopczyńskiego 15 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE GABI w odległości 210 m, Samorządowe Przedszkole nr 58 w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Konopczyńskiego 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum badań klinicznych w odległości 160 m, Centrum Medicover - Kraków Ruczaj w odległości 190 m, LUX MED w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konopczyńskiego 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Piekarnia, w odległości 100 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konopczyńskiego 15 w odległości 120 m znajduje się Krakowskie Studio Formy, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.02.2020
Data aktualizacji: 01.12.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: