Nova Bluszczańska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bluszczańska, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 206 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova Bluszczańska

13 zdjęć

Nova Bluszczańska
Nova Bluszczańska
Nova Bluszczańska
Nova Bluszczańska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 213 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nova Bluszczańska to nowoczesne, a przy tym kameralne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, niedaleko Wisły i w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. To idealne miejsce, by żyć własnym rytmem – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie tak blisko centrum Warszawy. Osiedle zaprojektowano w stylu miejskich willi – w niskiej, dwupiętrowej zabudowie. Jednym z nadrzędnych celów było zapewnienie mieszkańcom stylowego i przyjemnego miejsca do życia. Stąd nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały

elewacyjne, rolety zewnętrzne w standardzie oraz funkcjonalne przestrzenie wspólne z placami zabaw i wewnętrznymi kameralnymi dziedzińcami.

Inwestycja Nova Bluszczańska znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Nova Bluszczańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 213 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Bluszczańska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Bluszczańska?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Bluszczańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nova Bluszczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Figowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Bluszczańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Bluszczańska znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 3 im.Dzieci Powstania Warszawskiego - Przedszkole nr 281 "Stokrotka" w odległości 150 m, szkoła w odległości 230 m, Przedszkole Omega w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Bluszczańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Frank w odległości 500 m, Orto Implantica w odległości 610 m, Eskulapek w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Bluszczańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Pan Zielonka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Bluszczańska w odległości 160 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 11.02.2019
Data aktualizacji: 13.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: