Bokserska 36

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bokserska, oferowane bezpośrednio przez

Satoria Group S.A.

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Bokserska 36

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 650 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bokserska 36

6 zdjęć

Bokserska 36
Bokserska 36
Bokserska 36
Bokserska 36

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 19 500

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bokserska 36 logo

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bokserskiej 36, w bezpośrednim sąsiedztwie toru wyścigów konnych Służewiec. Projekt dedykowany jest do osób ceniących wygodę i szybką komunikację z Centrum miasta przy jednoczesnym łatwym dostępie do terenów zielonych i rekreacyjnych. Wszystkie mieszkania mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń z oddzielną, widną kuchnią.

Dla przyszłych mieszkańców przewidziano naziemne miejsca postojowe na terenie inwestycji oraz komórki lokatorskie. Budynek z lat 70. jest w trakcie generalnego remontu i po pełnej rewitalizacji zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego. W inwestycji znajdują się 152 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. W I etapie oddane zostało 75 mieszkań dwu- i trzy- pokojowych w metrażach od 40 do 57 mkw. oraz jedna kawalerka., oddanie nastąpiło w październiku 2015 r.

Inwestycja Bokserska 36 znajduje się na Służewie, ul. Bokserska 36 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Satoria Group S.A.

Inwestycja Bokserska 36 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bokserska 36 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Satoria Group S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bokserska 36?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bokserska 36 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1730 metrów od inwestycji Bokserska 36 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bokserska 36 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bokserska 36 znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 274 w odległości 130 m, Przedszkole nr 317 "Smykolandia" w odległości 150 m, przedszkole w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bokserska 36 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 240 m, Bo-dent w odległości 350 m, Reumatika w odległości 650 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bokserska 36 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 330 m znajduje się Przystanek Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bokserska 36 w odległości 90 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 100 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 210 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: