Rozdroże 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRozdroże.pl Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rozdroże 4 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
IV.21
4
107,94 m²
3

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu mieszkania w standardzie deweloperskim, o metrażu od 50 do 108 mkw, w wielorodzinnym budynku mieszkalnym o prostej modernistycznej formie. Każde z mieszkań posiada wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a także balkon lub zadaszony taras.Czterokondygnacyjny budynek tworzą dla Państwa specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, a niepowtarzalny i apartamentowy charakter inwestycja zawdzięcza wysokiej jakości materiałom. W ofercie mamy również miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Inwestycja Rozdroże 4 znajduje się w Lublinie, ul. Rozdroże (1.7 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Rozdroże.pl Sp. z o.o..

Inwestycja Rozdroże 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rozdroże 4 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 108 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 108 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rozdroże.pl Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 108 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rozdroże 4

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rozdroże 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Rozdroże 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 2601 - Fabryka Wag 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rozdroże 4 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Albion Szkoła Języka Angielskiego w odległości 170 m, Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie w odległości 250 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Kraina Pomocnych Dłoni" w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rozdroże 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Lena, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Lena.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rozdroże 4 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 05.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie