Osiedle Espresso

Wynajem 60 zł/m2 netto!

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 7 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Espresso dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U7
98,62 m²
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle Espresso na warszawskiej Woli to doskonała lokalizacja dla biznesu.Został ostatni lokal usługowy na sprzedaż lub wynajem! Cena za wynajem to 30 zł/m2 – czysty zysk!Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza 57. Składa się z czterech budynków, w których zamieszkuje ok. 1800 mieszkańców! W pobliżu znajduje się 626 gospodarstw domowych, a także kilka innych osiedli mieszkaniowych. Tak mocno zurbanizowana okolica i fakt, że jest to najliczniej zaludniona część Warszawy sprawiają, że to miejsce idealnie nadaje się do prowadzenia lokalu gastronomicznego, handlowego lub kosmetycznego, a także wielu innych.Osiedle Espresso na Woli to miejsce dla młodych i dynamicznych ludzi, chcących czerpać z życia pełnymi garściami. Niezależnie czy jesteś singlem, czy zakładasz rodzinę – tu poczujesz się, jak u siebie. Zamieszkaj w miejscu idealnym, by żyć rytmem miasta. To miejsce ma potencjał!

Inwestycja Osiedle Espresso znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza (5.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Espresso została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Espresso pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 99 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie kom. lokatorska od 2800.00 zł/m2 do 3800.00 zł/m2 .

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Dach
Żelbetowy monolitycznie.
Elewacja
Ściany zewnętrzne - otynkowane, płytki ceramiczne (miejscowo).
Stolarka okienna
Okna drewniane.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.
Balkony
Balkon/Taras/Loggia: Posadzka - gres/płyty betonowe uszlachetnione. Balustrada - stal/żelbetowe. Oświetlenie - tak. Instalacja 230V - tak. Instalacja kanalizacji deszczowej - tak-tarasy/ wpusty/ nie-balkony.
Posadzka
Jastrych cementowy.
Ściany
Tynk gipsowy, malowane jednokrotnie.
Sufity
Tynk gipsowy, malowane jednokrotnie.
Parapety wewnętrzne
Brak parapetów wewnętrznych.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, internetowa (z instalacji telefonicznej), instalacja telewizji kablowej, instalacja domofonu.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Wentylacja mechaniczna, rozprowadzenie instalacji wodnej i kanalizacyjnej natynkowe, bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Instalacja 3-fazowa, instalacja 230V, wentylacja mechaniczna, wentylacja do okapu, rozprowadzenie instalacji wodnej i kanalizacyjnej natynkowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: nieobowiązkowy . Cena: 29500 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, klub fitness, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 99 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 739 650 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:wraz z postępem robót.
Warunki rezerwacji:rezerwacja bezpłatna do 3 dni..
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Espresso

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Wola, przy ul. Jana Kazimierza.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Espresso mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Espresso znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fort Wola 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Espresso znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji w odległości 60 m, Akademia-Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży w Warszawie w odległości 260 m, Akademia-Technikum dla młodziezy w Warszawie w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Espresso składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Espresso w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 460 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 07.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie