Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Wilanowska
Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Wilanowska
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!
Najbliższe inwestycje
Prezentacja oferty archiwalnej
:format(jpg)/offers/offer/main_image/apartamenty-wilanowska.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/main_image/apartamenty-wilanowska.jpg)
1 zdjęcie
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- teren ogrodzony
- ochrona całodobowa
- Standard deweloperski
Rekreacja
- plac zabaw
Przyroda w okolicy
- 6 parków w okolicy
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji:
Liczba budynków:
Liczba kondygnacji:
Liczba mieszkań:
Wysokość pomieszczeń:
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
Powierzchnie dodatkowe:
Komórki lokatorskie:
Miejsca postojowe:
Przyroda:
Opis inwestycji
Apartamenty Wilanowska to nasz szczególny projekt. Drewniane ażurowe okiennice przysłaniają w całości przeszklone fasady apartamentów. Kameralne osiedle jest połączone szerokim deptakiem z ogrodem kamiennym oraz nasadzeniami sosny, klony, wiśnie, świdośliwy, irgi czy jaśminowców.
Idea architektury Apartamentów Aleja Wilanowska powstał w pracowni JEMS Architekci, która stworzyła już wiele szczególnych miejsc. Celem była zabudowa parkowa – tworząca mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi i dobremu samopoczuciu.
Inwestycja Apartamenty Wilanowska znajduje się na Ksawerowie, ul. Wilanowska (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.
Inwestycja Apartamenty Wilanowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Cały projekt składa się z 249 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wilanowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Wilanowska deweloper nie przewidział miejsc postojowych.
Artykuły powiązane:
Plac zabaw w nowych inwestycjach
Zagospodarowanie terenów osiedlowych to już od lat stały element inwestycji dla wielu firm deweloperskich. Okazuje się jednak, że plac zabaw stworzony dla najmłodszych mieszkańców to wciąż nie jest standard, nawet w największych polskich miastach, gdzie powstają osiedla dla kilku tysięcy ludzi. Co więcej, w niektórych mniejszych miastach próżno szukać nowej inwestycji deweloperskiej wyposażonej w miejsce zabaw dla najmłodszych. Osiedlowy plac zabaw wciąż pozostaje magnesem na klienta.
02 lipca 2021
Marzena Zbierska
Polecane Lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż Augustówka (838 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Czerniaków (203 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Sadyba (51 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Siekierki (337 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Sielce (128 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Służew (175 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Służewiec (585 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Stegny (155 ofert)