Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 911 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kierbedzia 4

3 zdjęcia

Kierbedzia 4
Kierbedzia 4
Kierbedzia 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 269 do 303 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (74): powierzchnia: 1,65 m2- 4,48 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (152 miejsca): przewidziane do każdego mieszkania, możliwość zakupu dwóch.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Połącz to, co najlepsze

Kierbedzia 4 to opowieść o tym, że z połączenia bardzo dobrych elementów: lokalizacji, funkcjonalności, nowoczesności, ale i mokotowskiego klimatu, wiarygodnego dewelopera i wykonawcy, powstaje idealne miejsce do życia.

Tak jak most Kierbedzia połączył dwie strony Wisły, tak my dziś łączymy to, co najlepsze pod jednym adresem.

Bezpieczeństwo

Teren inwestycji jest zamknięty, co gwarantuje prywatność. Spokojny sen zapewni całodobowy monitoring i kontrola dostępu.

Rozwiązania Eko

Dzięki oświetleniu LED na terenie inwestycji zmniejszamy zużycie energii. Kierbedzia 4 jest przyjazna ekologicznym środkom transportu - zapewniamy dostęp do stacji ładowania samochodów. Dbamy o naszą wspólną przyszłość, prowadząc odzysk wody opadowej do podlewania roślin.

Komfort

Kierbedzia 4 to apartamenty o przemyślanych rozkładach od 34 do 90 mkw zaprojektowane z myślą o wygodzie dnia codziennego. Dla fanów mniejszych metraży przygotowaliśmy studia z odrębną sypialnią, by zagwarantować mieszkańcom intymność. Do mieszkań przynależą tarasy, przestronne balkony i przydomowe ogródki, stanowiące prywatne miejsca odpoczynku. Dzięki panoramicznym oknom wnętrza są jasne i przytulne.

Reprezentacyjne, nowoczesne lobby zachęci do wejścia już od progu inwestycji.

Wiarygodny deweloper

W Eiffage Immobilier Polska liczy się bezpieczeństwo Twoje i Twoich środków. Decydując się na apartament w Kierbedzia 4 wybierasz dewelopera z szerokim zapleczem finansowym. Naszą siłą jest 150-letnie doświadczenie wykonawcy inwestycji, Grupy Eiffage. Wykonawcą inwestycji jest spółka-siostra, Eiffage Polska Budownictwo.

Inwestycja Kierbedzia 4 znajduje się na Sielcach, ul. Kierbedzia 4 (4.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kierbedzia 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Eiffage Immobilier Polska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (152 miejsca)

W inwestycji znajdują się 74 komórki lokatorskie powierzchnia: 1,65 m2- 4,48 m2.

Lokalizacja inwestycji

- Dolny Mokotów - prestiżowy adres i pewna lokata środków - Doskonała komunikacja - oszczędność czasu - Bliskość Łazienek Królewskich, - Parku Morskie Oko - codzienny kontakt z naturą

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kierbedzia 4?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kierbedzia 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Kierbedzia 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kierbedzia 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kierbedzia 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kierbedzia 4 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 210 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Niepubliczna Kolegium św. Stanisława Kostki Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kierbedzia 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 480 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kierbedzia 4 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.06.2022
Data aktualizacji: 07.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Sielcach

Oferty na Sielcach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: