Modern City

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 336 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bemowo Line(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 000 brutto/m2
  Bemowo Line
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 44 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Metro Połczyńska(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Kopalniana (8.4 km od centrum Warszawy)
  Metro Połczyńska
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 49 - 139 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 1 oferta
  Victoria Dom S.A.
 • Zen Garden (okolice Bemowa)(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Szeligi, ul. Szeligowska (0.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 900 brutto/m2
  Zen Garden (okolice Bemowa)
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 133 - 222 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Prestige

Opis Inwestycji

MODERN CITY – oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni. Każdy znajdzie tu cos dla siebie – aktywni mają na wyciągnięcie ręki pełną ofertę rekreacyjną i rozrywkowo-kulturalną stolicy, a rodziny z dziećmi i miłośnicy przyrody zrelaksują się w otoczeniu zieleni i parków. Ogromną zaletą inwestycji jest dobre połączenie z siecią komunikacyjną warszawy, dzięki czemu można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta. Niewątpliwym atutem jest także zaplanowana w pobliżu budowa stacji II linii metra.W pierwszym etapie Modern City dostępne są lokale o szerokim zakresie metraży od 32,9 m2 do 84,98 m2. Rozmiar lokali, ich rozkłady oraz funkcjonalność przestrzeni wspólnych została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom żyjącym w pojedynkę. Modern City zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań – m.in. paneli fotowoltaicznych oraz świateł LED, które wpływają na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowym i cenionym przez kupujących atutem jest system Smart House – w standardzie, bez dodatkowych opłat – pozwalający na sterowanie urządzeniami domowymi przez np. smartfon, dzięki czemu mieszkanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i energooszczędne. Wszystkie te elementy są efektem obserwowania potrzeb klientów i tworzą razem harmonijną przestrzeń do życia.Największe atuty osiedla Modern City:• Osiedle z niską zabudową i ciekawą bryłą budynków z modernistycznym akcentem• Ekskluzywne wnętrza budynków oraz części wspólne wykończone wysokiej jakości materiałami• Funkcjonalnie zaprojektowane, przestronne mieszkania o zróżnicowanych metrażach• Prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu - balkon, taras, loggia oraz precyzyjnie zaaranżowana zieleń wokół budynków• Doskonałe położenie – blisko planowana stacja II linii metra• Liczne tereny zielone, parki, ośrodki sportowe i ścieżki rowerowe – nieograniczone możliwości wycieczek i pikników w Kampinoskim Parku Narodowym• Oferta rozrywkowo-kulturalna stolicy na wyciągnięcie ręki – w pobliżu kluby, restauracje, kino, bliskość Lotniska Bemowo znanego z wielu niezapomnianych imprez i koncertów

Inwestycja Modern City znajduje się na Chrzanowie, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Modern City jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Modern City pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 85 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Modern City

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 800 metrów od inwestycji Modern City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SIEMIATYCKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Modern City znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole i żłobek Elfiki Bemowo w odległości 900m, Przedszkole Niepubliczne Wesoły Miś w odległości 900m, Gimnazjum nr 81 im. Profesora Witolda Doroszewskiego w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Bell-Med, w odległości 750 m znajduje się Sportmed, w odległości 1000 m znajduje się Moneta-Malewska & Wrześniowska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Fotografia Ślubna Warszawa, w odległości 800 m znajduje się Porsche Połczyńska, w odległości 850 m znajduje się Remonty Wojciech Zakrzewski.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1650 m znajduje się Green Rabbit Ogrody.

Data publikacji: 06.11.2018

Data aktualizacji: 17.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie