Osiedle Cyklamenów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cyklamenów, oferowane bezpośrednio przez Real Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Cyklamenów 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Cyklamenów

12 zdjęć

Osiedle Cyklamenów
Osiedle Cyklamenów
Osiedle Cyklamenów
Osiedle Cyklamenów

Najbliższe inwestycje

 • Habitat Wilanów

  Habitat Wilanów

  City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.

  Dom Zawady, Wilanów, Warszawa
  ul. Lercha 15
  10.4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 269 m2
  • Domów: 0
  • Pokoje: 6
 • Osiedle Sfera
  od: 9 300 zł/m2

  Osiedle Sfera

  Muniak Development Sp. z o.o.

  Dom Nadwiśle, Wawer, Warszawa
  ul. Celulozy
  13.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 101-109 m2
  • Domów: 26
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Cyklamenów to kameralna inwestycja domów jednorodzinnych w nowoczesnej architekturze. Znajduje się tutaj 36 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej: 4 szeregi po 9 lokali. Każdy budynek to trzy pełne kondygnacje, bez skosów i poddasza. Powierzchnie o metrażach od 140 do 200 m kw. charakteryzują się doskonale zaprojektowanym układem funkcjonalnym pomieszczeń. Przyszli lokatorzy mają do dyspozycji lokale 5-pokojowe, 6-pokojowe i 7-pokojowe. Domy wyposażone są w dużą liczbę przeszkleń, które zapewniają dostęp do światła dziennego i optycznie powiększają wnętrza. Do każdego segmentu przynależy ogród, który zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Osiedle Cyklamenów to modernistyczne bryły budynków, które charakteryzują się prostotą, elegancją i funkcjonalnością. Ich elewację pokrywa biel i trwała płytka klinkierowa w naturalnym ciepłym odcieniu. Ponadto w trosce o wygodę mieszkańców każdy dom wyposażony jest w ogrzewanie gazowe oraz możliwość montażu kominka, który z powodzeniem nada klimatu zimowym wieczorom.

Projektując osiedle, duży nacisk położono na nowoczesną architekturę, ale także na codzienny komfort życia. W związku z tym osiedle otoczone jest licznymi terenami zielonymi, a 60 proc. powierzchni samego osiedla stanowią części zielone (grunt biologicznie czynny). Poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania nadaje fakt, że osiedle jest terenem zamkniętym. Dodatkowo dla wygody mieszkańców do każdego lokalu przynależą 2 miejsca parkingowe.

Inwestycja Osiedle Cyklamenów znajduje się na Nadwiślu, ul. Cyklamenów 14 (10.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Real Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Cyklamenów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cyklamenów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 36 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Cyklamenów zlokalizowane jest na warszawskim Wawrze. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się przepiękna Plaża Romantyczna nad Wisłą oraz Rodzinne Ogródki Działkowe Zerzeń. Kilka minut jazdy samochodem dzieli mieszkańców od Centrum Handlowego Ferio Wawer, Ośrodka Zdrowia oraz OSiR Wawer, który oferuje pełny pakiet rozrywki dla ceniących aktywny tryb życia. W okolicy znajdują się także placówki edukacyjne, apteki, sklepy spożywcze, restauracje czy stacje paliw. Wawer jest także doskonale skomunikowany z pozostałą części Warszawy. Do centrum dojedziemy samochodem w zaledwie 20 minut. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 350 m od osiedla, a sześć minut jazdy samochodem wystarczy, aby dotrzeć do stacji PKP Warszawa-Radość. Ponadto zgodnie z założeniami do końca 2020 roku do użytku zostanie oddany Most Południowy będący częścią Południowej Obwodnicy Warszawy, co usprawni wyjazd ze stolicy.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cyklamenów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cyklamenów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Cyklamenów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cyklamenów 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cyklamenów w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Pumptrack Wawer.

Data publikacji: 17.09.2020
Data aktualizacji: 08.08.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: