Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Warszawa, Wawer, Aleksandrów

8 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Zagórzańska I etap
  4 kw. 2022
  Osiedle Zagórzańska to nowoczesne domy z ogródkami, spośród których każdy z Państwa wybierze wymarzony dom dla siebie!Osiedle, położone jest bezpośrednio przy ul. Zagórzańskiej w Warszawie. Powstaje ono w III etapach i będzie składało się łącznie z 36 lokali - każdy z nich posiada własny ogródek.W I etapie Osiedla Zagórzańska dostępnych jest 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, piętrowych z poddaszami użytkowymi, tj. 12 lokali mieszkalnych 4 typów o powierzchniach od ok. 102,5 do 105,5 m2. Lokale są w pełni samodzielne, nie ma części wspólnych, np. klatka schodowa z innymi sąsiadami.Nowoczesna linia architektoniczna, elewacja wykończona estetycznymi i funkcjonalnymi materiałami oraz optymalna na dzisiejsze potrzeby klientów powierzchnia i struktura pomieszczeń – tak w skrócie można określić naszą nieruchomość. Lokale mieszkalne mają nowoczesny układ pomieszczeń, możliwa jest więc ciekawa aranżacja wnętrz.Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym z wyjściem do własnego, kameralnego ogrodu, schody oraz łazienka. Na piętrze zlokalizowane są 3 sypialnie i łazienka. Poddasze użytkowe można zagospodarować na przestrzeń dzienną lub wieczorną z łazienką. Zaprojektowany budynek mieszkalny pozwala na zagospodarowanie działki na kameralne ogródki dostępne z każdego lokalu. Dom, mimo funkcjonowania w zabudowie bliźniaczej, jest bardzo dobrze doświetlony ze względu na wielkość okien i ich konstrukcję. W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciel każdego lokalu mieszkalnego ma prawo do korzystania z 2 naziemnych miejsc postojowych oraz wydzielonego ogródka.

  Osiedle Zagórzańska I etap

  od 7 480 zł/m2
  ul. Zagórzańska , Aleksandrów, Wawer, Warszawa(16.2 km od centrum)
  DomPark

Informacje o Aleksandrowie

Na Aleksandrowie dostępnych jest 8 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Na Aleksandrowie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich na Aleksandrowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 103 do 106 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 770 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Aleksandrowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: