Mirabelkowa Aleja PP

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podchorążych, oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 49

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Mirabelkowa Aleja PP

5 zdjęć

Mirabelkowa Aleja PP
Mirabelkowa Aleja PP
Mirabelkowa Aleja PP
Mirabelkowa Aleja PP

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Oskar
  od: 5 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Peira

 • Apartamenty Cedry

  Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

 • Osiedle KRAFT

  Trei Residential

Opis Inwestycji

Mirabelkowa Aleja, to nowoczesna inwestycja w zabudowie szeregowej, która łączy się harmonijnie z zielonym otoczeniem, w jakim jest położona. Łodzianie doskonale znają Mirabelkę, gdyż kolejne etapy na dobre wpisały się w zabudowę Złotna, przy ulicy Podchorążych 49, gdzie jest zlokalizowana.

Ostatni etap Mirabelkowej Alei, został zaprojektowany z uwzględnieniem zmieniających się trendów na rynku i oczekiwań ze strony Klientów.

Projekt stanowi 20 mieszkań, zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami Klientów.

Mieszkańcy mają do dyspozycji piękne ogródki lub przestronne tarasy, które pozwolą na zorganizowanie strefy wypoczynku i relaksu w zakresie własnego M.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja PP znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 49 (6.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja PP została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mirabelkowa Aleja PP pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 83 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsca postojowe na terenie osiedla..
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Najbardziej lubiany i ceniony przez Łodzian rejon- Złotno, gdzie otaczająca zieleń i mały ruch samochodowy, dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Osiedle jest ogrodzone, z ochroną przy wjeździe. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Przy prywatnym stawie, który jest częścią osiedla, znajduje się zagospodarowana i wyposażona w fit sprzęty – siłownia outdoorowa, zachęcająca do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Elementy wykończenia budynków współgrają z otoczeniem. Szklane balustrady, duże przeszklenia i elegancka elewacja dają poczucie mieszkania we właściwym miejscu.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mirabelkowa Aleja PP mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Mirabelkowa Aleja PP znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podchorążych - Łucznicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelkowa Aleja PP znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Malucha Przedszkole Niepubliczne w odległości 360 m, Restan Łukasz Stańczyk w odległości 360 m.

Data publikacji: 25.04.2019
Data aktualizacji: 28.08.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: