Mirabelkowa Aleja PP

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezReal Development Group

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mirabelkowa Aleja PP dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
P2.2.2
3
81,91 m²
1
P2.3.2
3
81,91 m²
1
P1.1.2
4
81,91 m²
1
P1.2.2
4
81,91 m²
1
P1.3.2
4
81,91 m²
1
P1.4.2
4
81,91 m²
1
P1.5.2
4
81,91 m²
1

Opis Inwestycji

Mirabelkowa Aleja, to nowoczesna inwestycja w zabudowie szeregowej, która łączy się harmonijnie z zielonym otoczeniem, w jakim jest położona. Łodzianie doskonale znają Mirabelkę, gdyż kolejne etapy na dobre wpisały się w zabudowę Złotna, przy ulicy Podchorążych 49, gdzie jest zlokalizowana.Ostatni etap Mirabelkowej Alei, został zaprojektowany z uwzględnieniem zmieniających się trendów na rynku i oczekiwań ze strony Klientów.Projekt stanowi 20 mieszkań, zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami Klientów.Mieszkańcy mają do dyspozycji piękne ogródki lub przestronne tarasy, które pozwolą na zorganizowanie strefy wypoczynku i relaksu w zakresie własnego M.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja PP znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 49 (6.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja PP została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mirabelkowa Aleja PP pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 82 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Miejsca postojowe na terenie osiedla..
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: 82 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mirabelkowa Aleja PP

Najbardziej lubiany i ceniony przez Łodzian rejon- Złotno, gdzie otaczająca zieleń i mały ruch samochodowy, dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Osiedle jest ogrodzone, z ochroną przy wjeździe. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Przy prywatnym stawie, który jest częścią osiedla, znajduje się zagospodarowana i wyposażona w fit sprzęty – siłownia outdoorowa, zachęcająca do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Elementy wykończenia budynków współgrają z otoczeniem. Szklane balustrady, duże przeszklenia i elegancka elewacja dają poczucie mieszkania we właściwym miejscu.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 250 metrów od inwestycji Mirabelkowa Aleja PP znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Podchorążych - Łucznicza (1832).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelkowa Aleja PP znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Malucha w odległości 250m, Duduś dla Maluchów. Żłobek w odległości 450m, Szkoła Podstawowa nr 169 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Eurodent. Koziarski Jacek, lek. stomatolog, w odległości 1100 m znajduje się Przychodnia Rejonowa nr 34 ZOZ Łódź - Polesie, w odległości 1250 m znajduje się JMC. Medycyna i stomatologia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Restauracja Yuca, w odległości 900 m znajduje się Sielsko Anielsko, w odległości 950 m znajduje się Restauracja Złota Kaczka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Kurkowski Arkadiusz. Centrum sportu i rekreacji, w odległości 1300 m znajduje się Siłownia dla kobiet, w odległości 1300 m znajduje się MOSiR Wodny Raj w Łodzi.

Data publikacji: 25.04.2019

Data aktualizacji: 03.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie