Mirabelkowa Aleja - apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podchorążych, oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 49

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 211 ofert w najbliższej okolicy!

Mirabelkowa Aleja - apartamenty

7 zdjęć

Mirabelkowa Aleja - apartamenty
Mirabelkowa Aleja - apartamenty
Mirabelkowa Aleja - apartamenty
Mirabelkowa Aleja - apartamenty

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Oskar
  od: 6 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Peira

 • Apartamenty Cedry

  Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

 • Osiedle KRAFT

  Trei Residential

Opis Inwestycji

Budujemy kolejny etapów osiedla, w którym powstanie 24 apartamenty 3 i 4-pokojowych.

Mieszkańcy mają do dyspozycji garaże i miejsca postojowe - znajdzie się miejsce również dla drugiego samochodu. W ogrodzie można przygotować dla przyjaciół kolację z grilla, a na tarasie usiąść i odpocząć z książką w ręku.

Mirabelkowa Aleja to elegancka, nowoczesna architektura budynków w zabudowie szeregowej w systemie jedno mieszkanie na parterze i jedno mieszkanie na pierwszym piętrze. Lokale mają odrębne, niezależne wejścia. Mieszkańcy korzystają z ogródków lub przestronnych tarasów, z garaży lub miejsc postojowych przed budynkami.

Osiedle jest zamieszkałe od 2 lat. Dotychczas oddaliśmy ponad 60 mieszkań. Drugie tyle powstanie w kolejnych latach. Na terenie osiedla znajduje się bezpieczny, ogrodzony, wyposażony w atestowane sprzęty plac zabaw dla dzieci. Przy prywatnym stawie, znajdzie się zagospodarowana i wyposażona część rekreacyjna dla dorosłych – kilka sprzętów do ćwiczeń, ławeczki – idealne miejsce na chwilę aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu.

Osiedle ma formę zamkniętej i eleganckiej enklawy. Przy wjeździe czeka ochrona, która na teren wpuszcza wyłącznie mieszkańców i ich gości. Każdy apartament wyposażony jest w instalację alarmową i drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja - apartamenty znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 49 (6.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja - apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mirabelkowa Aleja - apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 107 do 121 metrów kwadratowych w cenie od 4 542 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

Dach w konstrukcji tradycyjnej (wiązary drewniane kratowe) kryty gontami bitumicznymi docieplony w dolnym pasie kratownicy wełną mineralną gr. 20 cm.

Elewacja

Elewacja – wyprawa elewacyjna cienkowarstwowa.

Stolarka okienna

Stolarka okienna – PCV biała z szybami zespolonymi o współczynniku przenikalności k=1,0.

Balkony

Wykończenie balkonów -okładzina z płytek gresowych mrozoodpornych, balustrady zaprojektowano jako systemowe stalowe, przeszklone ze szkła bezpiecznego.

Posadzka

Posadzki „pływające” - podkład betonowy z izolacjami oddylatowanymi obwodowo.

Ściany

Ściany zewnętrzne – murowane z pustaków gazobetonowych gr. 24 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm i wykończone wyprawą elewacyjną cienkowarstwową. Ściany nośne gr. 24 cm murowane z pustaków gazobetonowych gr. 24 cm. Ściany działowe - gr. 8 cm -12 cm z pustaków gazobetonowych.

Sufity

Strop gęsto żebrowy, typu Rektor lub żelbetowy monolityczny o wysokości konstrukcyjnej 18-20 cm.

Instalacje

- Instalacje: elektryczna wraz z osprzętem, wod. – kan., co i wentylacja grawitacyjna. - Instalacje teleinformatyczne - Instalacja domofonowa i alarmowa - Instalacja kominkowa

Ogrzewanie

Grzejniki płytowo - konwektorowe z głowicami termostatycznymi.

Wentylacja

Kanały wentylacyjne, murowane z kształtek systemowych.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mirabelkowa Aleja - apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Mirabelkowa Aleja - apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podchorążych - Molla.

Data publikacji: 27.11.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: