Osiedle Park Podolany

Oferta archiwalna

Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Park Podolany

6 zdjęć

Osiedle Park Podolany
Osiedle Park Podolany
Osiedle Park Podolany
Osiedle Park Podolany

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Jeżeli szukasz mieszkania w Poznaniu, w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością wykończenia „pod klucz” oraz z miejscem parkingowym w cenie.

Najnowsza inwestycja firmy PWD Deweloper zlokalizowana jest na poznańskich Podolanach u zbiegu ulic Jasielskiej i Druskienickiej.

Powstanie tu osiedle składające się z 12 budynków mieszkalnych, którego lokalizacja z jednej strony pozwala na szybki dostęp do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewnia mieszkańcom spokój oraz oddalenie od głównych węzłów komunikacyjnych.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 6 nowoczesnych budynków, w których powstanie 196 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym układzie i metrażu (od 31 do 102 m2) z przynależnymi miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej.

Przyszli mieszkańcy osiedla mogą liczyć również na rozbudowaną infrastrukturę osiedlową (plac zabaw, miejsca parkingowe, mała architektura), której centralnym punktem będzie „sztuczna rzeka”.

Cichobieżne windy w każdej klatce.

Podziemna wielostanowiskowa hala garażowa.

Plac zabaw, mała architektura oraz zieleń zgodnie z planem zagospodarowania.

Inwestycja Osiedle Park Podolany znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska null (4.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez PWD Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Park Podolany została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Park Podolany nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PWD Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Park Podolany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Park Podolany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Druskienicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Park Podolany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Spark Academy - Szkoła Podstawowa w odległości 300 m, Spark Academy - Gimnazjum w odległości 300 m, Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Street Workout Druskiennicka.

Data publikacji: 11.02.2019
Data aktualizacji: 18.09.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Podolanach

Oferty na Podolanach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: