Osiedle Park Podolany

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPWD Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 96 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Park Podolany etap II

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska (5 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 000 brutto/m2
  Osiedle Park Podolany etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 62 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PWD Deweloper Sp. z o.o.
 • JA_SIELSKA II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska 9 (4.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 490/m2
  JA_SIELSKA II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 37 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Pekabex Development
 • Ellada Park(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Hezjoda (5.4 km od centrum Poznania)
  Ellada Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 40 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Jeżeli szukasz mieszkania w Poznaniu, w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością wykończenia „pod klucz” oraz z miejscem parkingowym w cenie.Najnowsza inwestycja firmy PWD Deweloper zlokalizowana jest na poznańskich Podolanach u zbiegu ulic Jasielskiej i Druskienickiej.Powstanie tu osiedle składające się z 12 budynków mieszkalnych, którego lokalizacja z jednej strony pozwala na szybki dostęp do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewnia mieszkańcom spokój oraz oddalenie od głównych węzłów komunikacyjnych.Pierwszy etap inwestycji obejmuje 6 nowoczesnych budynków, w których powstanie 196 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym układzie i metrażu (od 31 do 102 m2) z przynależnymi miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej.Przyszli mieszkańcy osiedla mogą liczyć również na rozbudowaną infrastrukturę osiedlową (plac zabaw, miejsca parkingowe, mała architektura), której centralnym punktem będzie „sztuczna rzeka”.Cichobieżne windy w każdej klatce.Podziemna wielostanowiskowa hala garażowa.Plac zabaw, mała architektura oraz zieleń zgodnie z planem zagospodarowania.

Inwestycja Osiedle Park Podolany znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska (4.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera PWD Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Park Podolany została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Park Podolany pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 87 metrów kwadratowych w cenie od 5 735 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PWD Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Park Podolany

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Park Podolany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Park Podolany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Druskienicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Spark Academy - Szkoła Podstawowa w odległości 300 m, Spark Academy - Gimnazjum w odległości 300 m, Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Park Podolany jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Chirurgia Poznańska w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Park Podolany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 420 m znajduje się Galeria Podolany, w odległości 420 m znajduje się Centrum Podolany.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.02.2019

Data aktualizacji: 18.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie