Osiedle Park Podolany etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jasielska, oferowane bezpośrednio przez PWD Deweloper Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1007 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Park Podolany etap II

6 zdjęć

Osiedle Park Podolany etap II
Osiedle Park Podolany etap II
Osiedle Park Podolany etap II
Osiedle Park Podolany etap II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Jeżeli szukasz mieszkania w Poznaniu, w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością wykończenia „pod klucz” oraz z miejscem parkingowym w cenie.

Najnowsza inwestycja firmy PWD Deweloper zlokalizowana jest na poznańskich Podolanach u zbiegu ulic Jasielskiej i Druskienickiej.

Powstanie tu osiedle składające się z 12 budynków mieszkalnych, którego lokalizacja z jednej strony pozwala na szybki dostęp do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewnia mieszkańcom spokój oraz oddalenie od głównych węzłów komunikacyjnych.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 6 nowoczesnych budynków, w których powstanie 196 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym układzie i metrażu (od 31 do 102 m2) z przynależnymi miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej.

Przyszli mieszkańcy osiedla mogą liczyć również na rozbudowaną infrastrukturę osiedlową (plac zabaw, miejsca parkingowe, mała architektura), której centralnym punktem będzie „sztuczna rzeka”.

Cichobieżne windy w każdej klatce.

Podziemna wielostanowiskowa hala garażowa.

Plac zabaw, mała architektura oraz zieleń zgodnie z planem zagospodarowania.

Inwestycja Osiedle Park Podolany etap II znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska (5 km od centrum Poznania), jest realizowana przez PWD Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 348 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Park Podolany etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PWD Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 348 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
własny akwen, plac zabaw, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Park Podolany etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Park Podolany etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Druskienicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Park Podolany etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 310 m, Spark Academy - Szkoła Podstawowa w odległości 350 m, Spark Academy - Gimnazjum w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Park Podolany etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Chirurgia Poznańska w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Park Podolany etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 370 m znajduje się Galeria Podolany, w odległości 380 m znajduje się Centrum Podolany.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany etap II w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 07.10.2020
Data aktualizacji: 06.05.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: