Literacka 45J

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PWD Deweloper Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Literacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 270 ofert w najbliższej okolicy!

Literacka 45J

16 zdjęć

Literacka 45J
Literacka 45J
Literacka 45J
Literacka 45J

Najbliższe inwestycje

 • Zacisze Strzeszyn
  od: 6 800 zł/m2
  Pod wynajem

  ART-BUD sp. z o. o.

 • Ellada Park
  Pod wynajem

  Jakon Sp. z o.o.

 • Literacka Skwer
  od: 6 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Budnex

Opis Inwestycji

Literacka 45J (ul. Literacka, Poznań)Lokale wykończone “pod klucz“W II kwartale 2012 roku zakończona została inwestycja przy ul. Literackiej 45J. U zbiegu ulic Gombrowicza i Wańkowicza powstał nowoczesny i elegancki budynek, który wznosi się na wysokość czterech kondygnacji. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość terenów zielonych, w odległości kilku kilometrów znajdują się dwa jeziora: Rusałka oraz Strzeszyńskie. Dwie przestronne klatki schodowe zapewniają dostęp do 31 atrakcyjnie położonych mieszkań, głównie dwu- i trzypokojowych, o powierzchniach od 35 do 88 m2. Każde z mieszkań wyposażone jest w balkon lub taras (w przypadku mieszkań parterowych). Indywidualne podejście do każdego klienta oraz fakt, że lokale wykończane są z wysokiej jakości materiałów w tzw. standardzie “pod klucz”, umożliwiają przyszłym mieszkańcom oszczędność czasu oraz kosztów związanych w wykończeniem własnego “M”.Przy zakupie mieszkania gwarantujemy Państwu (w cenie) miejsce garażowe w podziemnej hali garażowej. Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa proponujemy system płatności 10/90, w którym pierwsza rata wynosi zaledwie 10% wartości lokalu, a pozostałe 90% płatne jest dopiero w momencie odbioru kluczy. Metraż dostępnych lokali od 59 do 88 metrów kwadratowychCeny: 6.500 – 6.800 zł/mkw brutto, w cenie miejsce postojowe oraz udział w gruncieSystem płatności 10/90Termin realizacji: inwestycja zakończona

Inwestycja Literacka 45J znajduje się na Strzeszynie, ul. Literacka (6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera PWD Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Literacka 45J została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Literacka 45J pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PWD Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Literacka 45J mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Literacka 45J znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Literacka 45J znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Figle-Migle - Europejskie Prywatne Przedszkole Językowe w odległości 160 m, Przedszkole nr 77 w odległości 270 m, Przedszkole Językowo-Artystyczne "Kraina Marzeń" w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Literacka 45J składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Favor, w odległości 330 m znajduje się SAM spożywczy, w odległości 330 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Literacka 45J w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: