Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Olszewskiego - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Karola Olszewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI Jacek Szymichowski

Pruszcz Gdański, ul. Karola Olszewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 220 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Olszewskiego - Etap IIOsiedle Olszewskiego - Etap II

6 zdjęć

Osiedle Olszewskiego - Etap II
Osiedle Olszewskiego - Etap II
Osiedle Olszewskiego - Etap II
Osiedle Olszewskiego - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sauna
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 1 000 m2 brutto

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : 12 000 brutto
 • miejsca postojowe podziemne : 23 000 / 25 000 brutto

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Olszewskiego - Etap II logo

Osiedle Olszewskiego to nowoczesny, kameralny, ogrodzony kompleks mieszkaniowy, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego u zbiegu ulic Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego. Idealna lokalizacja inwestycji umożliwia sprawny dojazd do centrum Gdańska, a centrum Pruszcza jest w zasięgu ręki. W sąsiedztwie osiedla znajduje się bogata infrastruktura handlowo-oświatowa: centrum handlowe, szkoła, przychodnie, Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe. Osiedle bezpośrednio graniczyć będzie z bogato wyposażonym miejskim parkiem, w którym przewiduje się powstanie boisk sportowych wielofunkcyjnych, siłowni zewnętrznej oraz placów zabaw dla dzieci w różnym wieku.Osiedle cechuje kameralna zabudowa – niskie, dwupiętrowe budynki o komfortowych rozkładach mieszkań. Każdy budynek wyposażony jest w windę. Mieszkania położone na parterach posiadają do wyłącznego korzystania ogródki. Komfortu nadają hale garażowe z komórkami lokatorskimi, miejsca postojowe naziemne oraz dwa osiedlowe place zabaw dla najmłodszych. W budynkach znajdują się wózkarnie i rowerownie.Bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom zapewni ogrodzony teren inwestycji, gdzie bramy wjazdowe otwierane będą pilotem oraz bramki wejściowe wyposażone w zamki magnetyczne.Osiedle wyróżnia dodatkowo własny klub fitness, którego nabywcy lokali stają się współwłaścicielami. W klubie fitness, przewidziano między innymi strefę SPA z sauną suchą, strefę relaksu i strefę do ćwiczeń oraz zaplecze sanitarne.Osiedle Olszewskiego to idealne miejsce do mieszkania i do aktywnego życia.

Inwestycja Osiedle Olszewskiego - Etap II znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Karola Olszewskiego (1.3 km od Gdańska), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI Jacek Szymichowski.

Inwestycja Osiedle Olszewskiego - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI Jacek Szymichowski przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 1 000 m2 brutto.

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II?

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1294 metrów od inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszcz Gdański.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 221 m, Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących im. Mariana Raciborskiego w odległości 240 m, szkoła w odległości 246 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 150 m, Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w odległości 328 m, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w odległości 339 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 143 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 143 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 143 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olszewskiego - Etap II w odległości 104 m znajduje się boisko / kort, w odległości 229 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.02.2019
Data aktualizacji: 19.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023