Ogrody Romanów etap III

- mieszkanie z ogródkiem

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Ceny od: 3 554 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Ogrody Romanów etap III jest 1 apartament który może być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Ma on lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Ogrody Romanów etap III dostępna jest 1 oferta

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
9 (dobra pod inwestycje)
4
121 m²
Parter
410 000 zł3 554 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 5%

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Zobacz inne etapy inwestycji Ogrody Romanów etap III

Opis Inwestycji

Prace budowlane zostały zakończone.Szanowni Państwo w grudniu 2016 roku rozpoczęliśmy kolejny - III etap budowy osiedla Ogrody Romanów pod wdzięczną nazwą „mieszkanie z ogródkiem”. Jest to przedsięwzięcie polegające na realizacji dwóch zespołów budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w których znajdować się będzie łącznie 17 dwupoziomowych lokali mieszkalnych. Aktualnie trwają prace budowalne drugiego zespołu. Planowany termin zakończenia prac budowlanych drugiego zespołu (9 mieszkań), to IV kwartał 2018 roku.Podpisujemy umowy deweloperskie.Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki płatności:1 rata – w wysokości 10% - przy podpisaniu umowy deweloperskiej2 rata – w wysokości 90% – przed odbiorem kluczyZapewniamy zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczyCena „środkowego” mieszkania z ogródkiem o pow. ok. 270,5 m2 tylko 390 tys. zł brutto.

Inwestycja Ogrody Romanów etap III znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Ogrody Romanów (10.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o..

Inwestycja Ogrody Romanów etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych apartamentów. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Romanów etap III pozostał na sprzedaż 1 apartament o powierzchni 121 metrów kwadratowych w cenie od 3 554 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 121 m2 w cenie od 410 000 zł (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- Ogrodzenie, - Bramy i furtki z przęseł stalowych, ażurowych, - Osłony śmietnikowe, przeznaczone na pojemniki na nieczystości stałe, - Nawierzchnie piesze z drobnowymiarowych elementów betonowych, - Zieleń – posiana trawa na terenie działki, drzewa istniejące niekolidujące z budową.
Konstrukcja budynku
- Budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. - Ławy fundamentowe wylewane. - Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych klasy 25, ocieplone styrodurem o grubości 10cm. - Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych o grubości 18,8cm ocieplone styropianem elewacyjnym EPS o grubości 20cm. - Ściany wewnętrzne konstrukcyjne rozdzielające jednostki mieszkalne z bloczków silikatowych E18S o podwyższonej izolacyjności akustycznej, o grubości 18cm - Ściany działowe na parterze: Pustaki ceramiczne o grubości 8 i 12 cm. - Ściany działowe na poddaszu: brak
Dach
- Więźba dachowa drewniana - Pokrycie budynku blachodachówką , rynny i rury spustowe z PCV - Kominy murowane systemowe, komin spalinowy z wkładem ze stali nierdzewnej,
Elewacja
- Ściany ocieplone styropianem elewacyjnym EPS o grubości 20cm i pokryte tynkiem elewacyjnym sylikatowo – sylikonowym barwionym w masie - Cokół pokryty tynkiem mozaikowym - Podbitka okapów z deszczułek PCV
Stolarka okienna
- PCV (profile 5- komorowe, pokryte jednostronnie okleiną, okucia systemowe, współczynnik przenikania ciepła szyby max. 1,1 W/m2xK))
Drzwi zewnętrzne
- Antywłamaniowe
Posadzka
- wylewka betonowa, pod spodem wylewki: izolacja przeciwwilgociowa, izolacja termiczna o łącznej grubości 13 cm, płyta betonowa gr. 15 cm na podsypce piaskowej, - podłoga na poddaszu (na stropie Teriva): izolacja termiczna z wełny mineralnej o grubości 30 cm
Ściany
- tynki gipsowe
Sufity
- tynki gipsowe
Parapety zewnętrzne
- z blachy powlekanej
Parapety wewnętrzne
- konglomerat
Instalacje
wodna z rur z PVC - woda zimna z sieci miejskiej rozprowadzona w parterze lokalu z podejściami do odbiorników wody (bez białego montażu). Na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion) - licznik zużycia wody, - woda ciepła ogrzewana przez indywidualny piec gazowy, rozprowadzona w parterze lokalu z podejściami do odbiorników wody (bez białego montażu) Na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion), kanalizacyjna z rur PVC, - odprowadzenie ścieków do sieci kanalizacji miejskiej, - instalacja kanalizacyjna rozprowadzona w pionach i poziomach z podejściami do urządzeń sanitarnych (bez białego montażu). Na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion), gazowa - gaz doprowadzony od skrzynki gazowej w ogrodzeniu do lokalu i rozprowadzony do kotła gazowego i do kuchenki gazowej w kuchni (bez kuchenki gazowej), - licznik instalowany przez zakład gazowniczy po zawarciu indywidualnej umowy na dostawę gazu, elektryczna - przyłącze od skrzynki energetycznej do skrzynki bezpiecznikowej w lokalu, montaż licznika przez zakład energetyczny po zawarciu indywidualnej umowy na dostawę energii elektrycznej, - rozprowadzenie instalacji elektrycznej w całym lokalu z montażem osprzętu (przełączniki i gniazda wtykowe), do punktów oświetleniowych przewody zakończone kostką, dodatkowe zasilenie 3-fazowe, teletechniczna - rozprowadzona w lokalu instalacja telefoniczna i telewizyjna, - doprowadzenie do skrzynki abonenckiej na indywidualne zamówienie nabywcy lokalu bezpośrednio u dostawców (TPSA, Multimedia), - instalacja domofonowa
Ogrzewanie
- C.O. - indywidualny piec gazowy dwufunkcyjny (typ: Vailland , przewód spalinowy – wkład ze stali nierdzewnej) grzejniki stalowe płytowe, a w łazience grzejnik drabinkowy wyposażony dodatkowo w grzałkę elektryczną. Instalacja na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion).
Wentylacja
- grawitacyjna
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne jest 1 apartament.
Powierzchnie apartamentów: 121 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się na poziomie 410 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 554 zł/m².
Opis płatności:1 rata – w wysokości 10% - przy podpisaniu umowy deweloperskiej 2 rata – w wysokości 90% – przed odbiorem kluczy.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Romanów etap III

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 400 metrów od inwestycji Ogrody Romanów etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zielony Romanów (2058).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Romanów etap III znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne ALA w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w odległości 1050m, Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Elmed. NZOZ, w odległości 700 m znajduje się Przychodnia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 850 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Nowak Jacek - Fitness club.

Data publikacji: 12.06.2017

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie