Ogrody Romanów etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ogrody Romanów, oferowane bezpośrednio przez Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Ogrody Romanów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 203 oferty w najbliższej okolicy!

Ogrody Romanów etap III

3 zdjęcia

Ogrody Romanów etap III
Ogrody Romanów etap III
Ogrody Romanów etap III

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Villa Romanów
  od: 7 000 zł/m2

  Osiedle Villa Romanów

  Apartamenty A-Z Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bałuty Zachodnie, Bałuty, Łódź
  ul. Romanowska 55
  10 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 30-128 m2
  • Mieszkań: 47
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Prace budowlane zostały zakończone.

Szanowni Państwo w grudniu 2016 roku rozpoczęliśmy kolejny - III etap budowy osiedla Ogrody Romanów pod wdzięczną nazwą „mieszkanie z ogródkiem”. Jest to przedsięwzięcie polegające na realizacji dwóch zespołów budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w których znajdować się będzie łącznie 17 dwupoziomowych lokali mieszkalnych.

Inwestycja Ogrody Romanów etap III znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Ogrody Romanów (10.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Inwestycja Ogrody Romanów etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Romanów etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
- Ogrodzenie, - Bramy i furtki z przęseł stalowych, ażurowych, - Osłony śmietnikowe, przeznaczone na pojemniki na nieczystości stałe, - Nawierzchnie piesze z drobnowymiarowych elementów betonowych, - Zieleń – posiana trawa na terenie działki, drzewa istniejące niekolidujące z budową.

Konstrukcja budynku

- Budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. - Ławy fundamentowe wylewane. - Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych klasy 25, ocieplone styrodurem o grubości 10cm. - Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych o grubości 18,8cm ocieplone styropianem elewacyjnym EPS o grubości 20cm. - Ściany wewnętrzne konstrukcyjne rozdzielające jednostki mieszkalne z bloczków silikatowych E18S o podwyższonej izolacyjności akustycznej, o grubości 18cm - Ściany działowe na parterze: Pustaki ceramiczne o grubości 8 i 12 cm. - Ściany działowe na poddaszu: brak

Dach

- Więźba dachowa drewniana - Pokrycie budynku blachodachówką , rynny i rury spustowe z PCV - Kominy murowane systemowe, komin spalinowy z wkładem ze stali nierdzewnej,

Elewacja

- Ściany ocieplone styropianem elewacyjnym EPS o grubości 20cm i pokryte tynkiem elewacyjnym sylikatowo – sylikonowym barwionym w masie - Cokół pokryty tynkiem mozaikowym - Podbitka okapów z deszczułek PCV

Stolarka okienna

- PCV (profile 5- komorowe, pokryte jednostronnie okleiną, okucia systemowe, współczynnik przenikania ciepła szyby max. 1,1 W/m2xK))

Drzwi zewnętrzne

- Antywłamaniowe

Posadzka

- wylewka betonowa, pod spodem wylewki: izolacja przeciwwilgociowa, izolacja termiczna o łącznej grubości 13 cm, płyta betonowa gr. 15 cm na podsypce piaskowej, - podłoga na poddaszu (na stropie Teriva): izolacja termiczna z wełny mineralnej o grubości 30 cm

Ściany

- tynki gipsowe

Sufity

- tynki gipsowe

Parapety zewnętrzne

- z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

- konglomerat

Instalacje

wodna z rur z PVC - woda zimna z sieci miejskiej rozprowadzona w parterze lokalu z podejściami do odbiorników wody (bez białego montażu). Na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion) - licznik zużycia wody, - woda ciepła ogrzewana przez indywidualny piec gazowy, rozprowadzona w parterze lokalu z podejściami do odbiorników wody (bez białego montażu) Na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion), kanalizacyjna z rur PVC, - odprowadzenie ścieków do sieci kanalizacji miejskiej, - instalacja kanalizacyjna rozprowadzona w pionach i poziomach z podejściami do urządzeń sanitarnych (bez białego montażu). Na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion), gazowa - gaz doprowadzony od skrzynki gazowej w ogrodzeniu do lokalu i rozprowadzony do kotła elektryczna - przyłącze od skrzynki energetycznej do skrzynki bezpiecznikowej w lokalu, montaż licznika przez zakład energetyczny po zawarciu indywidualnej umowy na dostawę energii elektrycznej, - rozprowadzenie instalacji elektrycznej w całym lokalu z montażem osprzętu (przełączniki i gniazda wtykowe), do punktów oświetleniowych przewody zakończone kostką, dodatkowe zasilenie 3-fazowe, teletechniczna - rozprowadzona w lokalu instalacja telefoniczna i telewizyjna, - doprowadzenie do skrzynki abonenckiej na indywidualne zamówienie nabywcy lokalu bezpośrednio u dostawców (TPSA, Multimedia), - instalacja domofonowa

Ogrzewanie

- C.O. - indywidualny piec gazowy dwufunkcyjny (typ: Vailland , przewód spalinowy – wkład ze stali nierdzewnej) grzejniki stalowe płytowe, a w łazience grzejnik drabinkowy wyposażony dodatkowo w grzałkę elektryczną. Instalacja na poddaszu bez rozprowadzenia (tylko wyprowadzony, zakorkowany pion).

Wentylacja

- grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Romanów etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Romanów etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Ogrody Romanów etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Romanów etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Romanów etap III znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "ALA" w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Romanów etap III w odległości 160 m znajduje się Basen, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.06.2017
Data aktualizacji: 16.12.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: